Skocz do zawartości
CwmUse

Czy opłacalne jest kupienie Galaxy mini 2 za 270zł.

Rekomendowane odpowiedzi

CwmUse

Mam pytani dot. Galaxy mini 2 czy oplaca sie kupic za 270 zl i czy sprzyja modyfikacjom systemowym ? Czy jest lepszy od telefonu be social 2?

Edytowane przez jeronimo
    poprawka tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vut

Na wstępie proponuje nazwać temat adekwatnie do jego treści.

Ja uważam, że jest to dobry telefon wystarczy go lekko zmodyfikować pod kątem optymalizacji i śmiga świetnie. Jeżeli będzie to Twój pierwszy telefon z systemem android to tym bardziej bym brał, ale jeżeli liczysz na granie w wymagające gry 3d to raczej mini 2 się nie nada mimo, że jak się uprzesz to w gta sa zagrasz, ale to nie jest to samo co na innych lepszych telefonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Za ta cene to szukaj lepiej samsunga s advance, ace2, albo s2 jakbyś znalazł te telefony (ale bardziej celuj w s2) to one przebijaja mini 2 pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CwmUse

Mi pasuja male telefony , o chodzi mi bardziej o to by pujsc do sklepu i kupic niz na aukcjach internetowych siedziec.Gralem u kumpla na mini 2 gdy to byla nowka w 1 wersje minecraft pe, dobre czasy... ok do grania w gta 3 jagie gierki byscie polecili? Jaki telefon do 300 zl moge jeszcze obczaic ze sklepow rtw euro agd , media markt itd.

Odpisujcie szybko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Ja kupowalem mini 2 używany za 270 ale to było równo rok temu to teraz za ta cenę nie oplacxa się max szukać mini 2 do 200 zl na aukcjach oczywiście. A z innych to może LG l5 II generacji, albo lg l7, Galaxy young . A musi być nowy w dobrym stanie można uzywany znaleźć np na tablicy.pl

Edytowane przez malpa73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CwmUse

a co sadsicie o sony jekie telefony do 200? nowe - eh fajnie by bylo gdyby sie jakis znalezl - uzywane - przyzwoite dawajxie marki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emqi

A to masz 200 czy 270? Bo za ~300 idzie kupić Xperie E sprzętowo niby to samo co Mini 2 ale ma lepsze romy i jest bardziej przyszłościowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emqi

Hmm? Mniej? W pierwszym poście pytałeś czy warto Mini 2 (3letni fon) za 270, a za dużo nowszą i nieco lepszą Xperie E 30 wiecej to za duzo? Za 200 to sobie znajdziesz używane Mini2/Ace/L7/L5...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi