Skocz do zawartości
UserGalaxy3

Lg wyłączył sie i nie chce sie właczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec wyglada to tak. Napisałem esemesa i schowałem do kieszeni . Nie był niczym zalany nigdzie mi nie spadł było wszystko dobrze az do momętu gdy go schowałem do kieszeni i chciałem zobaczyc czy mi smsm przyszedł ale niestety juz padł. Nie widzi go w komputerze tylko jedynie jakies dziwne urzadzenia . Nie wiem co zrobic . i nie reaguje na zadne hard resety i na przycisk power tez nie . na nic nie reaguje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

prawdopodobnie padla plyta glówna nawet czesto sie to zdarzało więc zostaje ci wysylka na gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a bez gwarancji ile to moze kosztowac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziamot

jak wyświetla się po podlączeniu do komputera jesli płyta padła to szukać uszkodzonego ze sprawną płytą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Na wstępie mojego posta proszę o to, aby wszyscy Ci co nie mają nic ciekawego do powiedzenia schowali swoje wywody do kieszeni, liczę tylko na racjonalne odpowiedzi.

Zakupiłem LG L9 na portalu z ogłoszeniami. Dogadałem się ze sprzedającym, dzisiaj dotarła paczka.

Przekazano mi informacje, że telefon się nie włącza po aktualizacji oprogramowania (Tej systemowej).

Z mojej osobistej diagnozy i 30 minutowej lektury na forum wnioskuję, że jest trafiona płyta główna.

Pytanie 1

Czy na pewno płyta główna? Może wina innego podzespołu lub czegoś przy aktualizacji?

Pytanie 2

Czy jeżeli telefon nie reaguje na żadną kombinacje, żadne podłączenie pod USB czy ładowarkę, można uzyskać informacje na temat tego czy był robiony root itp.

Pytanie 3

Ile kosztowałaby naprawa/wymiana płyty głównej poza serwisem LG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się nie włącza? Ani recovery, ani emergency, ani fastboot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zupełnie nic. Nawet nie drgnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adamo1139

może mu płytę wyjęli? :) nie, wtedy nie byłyby przycisku power bo on jest połączony. Z 500, ogólnie nie opłaca się

CrystalPA 7.00, Enigma v1.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem telefonu LG P760 i kilka dni temu podczas zabawy programem SD maid przez przypadek usunąłem folder /system. Telefon zdechł od razu. Gdy próbuje go włączyć, pojawia się logo LG i na tym staje. Gdy próbuję kombinacji Power + Home + Vol -, telefon sie resetuje i ponownie staje na logo LG. Co robić? Gdy próbuje podłączyć telefon do komputera, nie widzi go... Proszę o szybką i szczegółową pomoc. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też przez przypadek usunąłem folder /system, ale mój komputer go widział... Zobacz czy wszystkie sterowniki masz na pewno zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi