Skocz do zawartości
UserGalaxy3

Lg wyłączył sie i nie chce sie właczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z moim telefonem, że nie chcę się włączyć, gdy włącza się to wisi tylko na logu LG. Próbowałem robić hard reset, ale kolejny problem jest taki, że pojawia się jakiś leżący android z otwartym brzuchem i czerwonym wykrzyknikiem i widzę go za każdym razem kiedy włącza się telefon. Nie mam pojęcia co robić :(

Proszę mi powiedzieć czy jest jakaś szansa na ratunek? :/ Telefon nie jest na gwarancji, był rootowany.

Chciałbym jeszcze dodać, że ostatnio często telefon wydawał szumiący dźwięk z głośnika czasem nawet kiedy był wyciszony, oraz kiedy nie działały żadne aplikacje które wywołują dźwięki. Oprócz tego telefon dobrze działał, nie wieszał się, wszystko szybko działało, więc nie wiem czemu tak zareagował po uruchomieniu go ponownie :/

Proszę o pomoc :c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno "samo się zrobiło"? Nic nie kombinowałeś z wgrywaniem romu, cwm itp? ;) Ściągnij sobie LGMobile Support Tool, zainstaluj, włącz program, podłącz telefon, w programie w prawym górnym rogu masz zakładki z menu, wybierz awaryjne odzyskiwanie oprogramowania. Postępuj za instrukcjami wyświetlającymi się na ekranie. Program ściągnie najnowszy soft (upewni się, że na dysku komputera, na partycji systemowej masz min 2gb miejsca) i wgra go na telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic nie kombinowałem. Z tego co pamiętam to 2 tygodnie temu usunąłem wszystko z telefonu i jedyne co przez ten cały czas na nim miałem to te rzeczy, które same się instalują oraz jedną grę, telefon śmigał, nic się nie cięło jak zawsze, tylko zaczęło się ciąć w jednym momencie, telefon zużywał za dużo ramu, trochę mi się cięła gra, powoli się ładował, to spróbowałem go wyłączyć i włączyć i wtedy wyskoczył problem :/ Dzisiaj jak wrócę spróbuję ściągnąć ten LG Mobile i dam znać, chociaż z tego co wczoraj próbowałem to komputer nawet nie reaguje na podłączony telefon :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Podłącz wyłączony telefon z przyciśniętym klawiszem podgłaśniania. Jeśli się włączył w trybie S/W Upgrade to jesteś w domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest S/W Upgrade! :3 Tylko póki co to od około pół godziny mówi, że mam czekać :/ Jeśli się coś zmieni dam znać ;3

EDIT: Nic :/

---------- Post dołączono o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

stahura, po zrobieniu tego co mówiłeś nic jakiegoś znacznego się nie stało, co prawda nie pokazuje się już ten leżący android z otwartym brzuchem i przy ładowaniu jest animacja ładowania, ale znowu zawisł na logu LG.

A jeśli chodzi o S/W Upgrade to chyba się wtedy zaciął, a teraz nawet nie pozwala się urochomić. Nie wiem co robić ;c

Edytowane przez Asakirin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawidłowy przebieg awaryjnego odzyskiwania to: wykrycie telefonu i najnowszej wersji oprogramowania dla niego, pobieranie oprogramowania na komputer, instalacja w telefonie, ponowne uruchomienie telefonu. Jeśli któregoś etapu nie miałeś, to znaczy, że operacja się nie powiodła. Awaryjne odzyskiwanie (instalacja przez SW) trwa trochę czasu, w zależności od prędkości internetu, od 30 minut do kilku godzin. Możesz spróbować jeszcze raz, choć z tego co napisałeś, trochę to wygląda na uszkodzenie płyty głównej. Ostatecznie oddaj do serwisu, jeśli sam nie zaradzisz.

Edytowane przez stahura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy instalacji telefon się resetuje i pojawia się logo LG. No chyba nic więcej nie mogę zrobić :(

Bardzo dziwi mnie fakt, że telefonowi nic nie było, po prostu leżał na łóżku pod ładowarką i tak po prostu mogła się uszkodzić płyta? :o

Edytowane przez Asakirin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Było wiele takich przypadków z L9.

Wysłane z mojego NEXO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś może ile może kosztować naprawa płyty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Nie opłaca się tego robić. Już lepiej kupić cały telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi