Skocz do zawartości
UserGalaxy3

Lg wyłączył sie i nie chce sie właczyc

Rekomendowane odpowiedzi

adamo1139

W sumie, to może być bateria. Wyjmij baterię, naciśnij vol- i podłącz do kompa, jeśli będzie naprzemiennie się podłączał i odłączał, to tylko bateria umarła. Jeszcze dla pewności spróbuj to samo, tylko z vol+, nie jestem pewien jak to było

Edytowane przez niuniek24w
    poprawiłem post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwan73

Niestety , nie daje oznak zycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abudulu

Próbowałeś podłączyć kabel do pc później do fona z wćiśnietym klawiszem down głośności?

Napaćkane na LG G3-D885

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Telefon, przy tym co podałem, nie będzie się włączał, tylko powinien być dźwięk podłączania i odłączenia w komputerze naprzemiennie co sekundę

Edytowane przez niuniek24w
    znaczki ciach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Kupiłem tanio LG P760, który nie włącza się (wisi na logo LG), właściciel twierdził, że próbował tylko przywrócić ustawienia fabryczne i telefon się wyłączył i od tej pory nie działa, telefon wchodzi w tryb s/w. Przeczytałem dużo poradników i nie mogę sobie z nim poradzić, próbowałem dużo metod, między innymi: http://forum.android.com.pl/topic/77127-instalacja-romow-kdz-updater-fix-win7-lg-optimus-l9-p760/- ale program kdz wogóle nie wykrywa telefonu,  - w tym czasem dojdzie postęp do 40% i wyskakuje błąd i trzeba podłączyć telefon od nowa, czasem dojdzie do 60% i dalej nic. Próbowałem całą noc bez skutku i nic. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wyszystkich, dziś pisząz sms'a mój LG L9 wyłączył się samoistnie, po próbie włączenia było (spoko) Bo ładowało się z animacją CM11 którego mam wgranego, po czym znowu się wyłączył, i teraz po próbie wlączenia pojawia się tylko logo LG i na tym zostaje. Nie wiem teraz o co chodzi, do recowery nie da się wejść, jedynie do fastboota i S/W Upgrade Mode :) Dziękuję z góry za wszystkie porady :)

Edytowane przez KGDESIGN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Wczoraj mój LG się wyłączył i nie chce się uruchomić. Ładował się całą noc, po czym odłączyłam go od ładowarki i zostawiłam na kilka minut. Potem chciałam wysłać wiadomość na whatsapp i ekran w trakcie pisania zrobił się czarny. Nie dało się ponownie uruchomić telefonu, nawet po wyjęciu baterii. Kiedy włożę baterię z powrotem pojawia się logo LG i telefon się wyłącza. Logo pojawia się samoistnie, żadem przycisk nie jest wciskany. Próbowałam zrobić hard reset ale nic się nie dzieje, po podłączeniu do komputera, laptop go nie widzi. Da się to jakoś naprawić? Bateria wygląda ok, nie widać żeby była jakoś zniekształcona. Telefon ma rok. Z góry dziękuje za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Enigmagirl Laptop go nie widzi? To znaczy nie wykrywa go jako pamięć masowa, ale jest jakaś oznaka, że coś podłączono?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Enigmagirl Laptop go nie widzi? To znaczy nie wykrywa go jako pamięć masowa, ale jest jakaś oznaka, że coś podłączono?

Nie, nie ma żadnej oznaki że go podłączono.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

Jak możesz , sprawdź napięcie elektryczne na baterii multimetrem. Może już bateria nie daje rady z utrzymywaniem napięcia

<~~~N4~~~>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi