Skocz do zawartości
UserGalaxy3

Lg wyłączył sie i nie chce sie właczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak możesz , sprawdź napięcie elektryczne na baterii multimetrem. Może już bateria nie daje rady z utrzymywaniem napięcia

<~~~N4~~~>

Sprawdzałam, z baterią wszystko ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam telefon lg l9 p760 i pewnego dnia włożyłem go do kieszeni i poszedłem na rower, gdy wróciłem i wyjołem telefon okazało się że ekran świeci się na niebiesko. Gdy podłączyłem go do komputera to nic się sie wyświetliło, a gdy wyjołem baterie i włożyłem ją spowrotem to ekran sam się zaświecił i nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Nowak_391950

Telefonu nie da rady w żaden sposób włączyć? Coś się pojawia? Opisz dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Nowak_391950

Telefonu nie da rady w żaden sposób włączyć? Coś się pojawia? Opisz dokładnie.

Gdy włożę baterie to zapala się ekranik na niebiesko i to wszystko nie reaguje na żaden przycisk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Nowak_391950

Sprawdź baterię.

Spróbuj wejść w emergency mode:

1) Wyjmij baterię

2) Podłącz telefon do komputera

3) Naciśnij i przytrzymaj przyciski vol+ i power

4) Włóż baterię

Jak nie wejdzie w download/emergency, to pokombinuj (z baterią; wpierw trzymając przyciski a później podłączyć; samo vol+ i tym podobne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michał Nowak_391950

Sprawdź baterię.

Spróbuj wejść w emergency mode:

1) Wyjmij baterię

2) Podłącz telefon do komputera

3) Naciśnij i przytrzymaj przyciski vol+ i power

4) Włóż baterię

Jak nie wejdzie w download/emergency, to pokombinuj (z baterią; wpierw trzymając przyciski a później podłączyć; samo vol+ i tym podobne).

Nic się nie dzieje

Edytowane przez Michał Nowak_391950

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adamo1139

Chyba nie ma ratunku. Najpewniej płyta padła. Albo coś sił w środku wstrząsnęło tak mocno, że się oderwało. Nie był zalany? Obstawiam, że będziesz musiał go rozebrać, no chyba, że masz gwarancję.

<<<<N4>>>>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam podobny problem. Telefon  LG P760 nagle wyłączył się i nie chce się włączyć zero reakcji.

Po wciśnięciu  Power -nie reaguje.Po wciśnięciu Power + Home + Vol - nie reaguje. Po podłączeniu do ładowarki nie reaguje.Po podłączaniu do komputera z baterią  nie reaguje. Jedynie po połączeniu do komputera  bez baterii po wciśnięciu Vol -, na komputerze dostaje komunikat: "Nie rozpoznano urządzenia USB", który pojawia się co parę sekund. Czy to oznacza, że poszła płyta główna? Telefon nie ma gwarancji, wiec jeśli poszła płyta to leci do kosza. Czy może jest to wina systemu i da go uratować go bez wymiany? Proszę o odpowiedź.

Edytowane przez krzychy
Kolor czerwony tylko dla moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adamo1139

Kiedyś miałem coś w miarę podobnego i takie narzędzie lub te, które jest w linku w 1 poście, pomogło mi.

//\\// #4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Już głupio drążyć temat uceglenia tego telefonu, bo jak widać do rzadkości to nie należy w tym egzemplarzu :) . U mnie wyglądało to tak, że dostałem działający telefon w spadku, chciałem go wykorzystać jako rezerwowy. Dałem przywrócenie ustawień fabrycznych i przy restarcie już po prostu nie wstał. Efekt taki sam jak u kolegów, przy podłączaniu do kompa znajduje urządzenie i rozłącza i tak w kółko. Sterowniki zainstalowane, kombinacje klawiszy nie działają. Myślicie, że to kwestia softwerowa, przez to, że stało się to przy przywracaniu ustawień fabrycznych, czy raczej już nie ma się co bawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi