Skocz do zawartości
JED

Xperia Z3 dual szklo na ekran, obudowa, ladowanie

Rekomendowane odpowiedzi

JED

Powital w swiecie Sony ;).

Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem w/w telefonu i w zwiazku z tym mam 3 pytania:

- czy szklo typu Benks czy Nillkin dla Z3 bedzie OK dla dual - domyslam sie, ze tak?

- potrzebuje porzadna oslone na telefon, ale, oczywiscie, na razie nic nie ma - zalozylem taki flip-case od Z3, ale srednio pasuje, bo czesciowo przykrywa zaslepke do ladowarki.

Pytanie: u jakiego producenta (wg Waszych doswiadczen) mozna najszybcie oczekiwac czegos pasujacego?

- czy ktos z Was uzywa ladowania indukcyjnego? Jak wydajne ono jest? Rozumiem, ze do tego potrzebne jest specjalne etui na telefon, tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co narazie wypatrzyłem to Case-mate tough wydaje się najbezpieczniejsze i jak tylko dostane wypłatę to je kupie. Bo mam ten sam problem co Ty, kupiłem flip-case za 20zł i nie mogę w nim ładować komórki. Co do szkła to na bank pasuje co do milimetra oni bubli nie wydają. Miałem 3 szkła na różne telefony i zawsze pasowały idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Ale to jest do DUAL modelu ten Case-mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to przecież nie ma różnicy czy dual sim czy single. Ekrany w obu są identyczne ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Ale przeciez Casemate Tough, to obudowa!

Pomine fakt, ze nie tylko nie robia jej do Z3 dual, to nawet nie ma do Z2!

Edytowane przez JED

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Racja, nie zauważyłem, że jest to case nie wiadomego pochodzenia. I teraz kicha czyli dalej jestem w kropce pod względem wyboru etui/case chroniącego w miarę Smartphona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dziesięciu dniach odkleiła mi się tylna szybka, na górnej krawędzi. Wygląda to na wadę fabryczną. Trochę jestem zawiedziony jakością sprzętu za niemalże 3k.

Co do ładowania, to lepiej kupić kabel "magnetyczny" i nie ryzykować urwania klapki. Żonka skasowała klapkę w ciągu roku w Xperii V.

Nowa klapka 30 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast kabla polecam kupienie stacji dokującej do ładowania magnetycznego. Bardzo dobra rzecz. Bardzo szybko ładuje, mowa o oryginalnej do z3/z3c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi