Skocz do zawartości
Phalcore

Szybkość działania Galaxy S5 odstaje wyraźnie od innych flagowych smartfonów

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj film na ten temat:

Ja jako niezadowolony użytkownik tylko chciałem pogratulować Samsung'owi ich żałosnej polityki, KNOX + ich brandowany soft = Szaj$ung.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sempaje

nie kumam co gość gada( nie znam języka). pokazano mi za to, iż s5 bywa wolniejszy od innego urządzenia. o kurczę, muszę chyba zweryfikować swoją opinię na jego temat. występując w mistrzostwach świata na sprawne( szybkie- no wszyscy mnie gonią przecież) działanie- nie zająłem miejsca na podium. porażkę tą przełknę, nabywając urządzenie szybsze- muszę wszak uprzedzić znajomków na portalach... :E

nie kupowałem urządzenia z adnotacją- "najszybsze" podzespoły na rynku.:zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Co i tak nie zmienia faktu, że S5 jest piekielnie szybkim telefonem - jeśli autorowi wątku telefon działa wolno, zacina się to niech albo odda na gwarancję albo niech kupi nowy telefon, który możliwe, że o mikro sekundy będzie działał szybciej...

Mnie S5 działa bardzo szybko a uruchamianie aplikacji nie związanych z nakładką czyli gry itp. powinny działać tak samo szybko jak na HTC One M8. Nie wierzę w takie testy na YT :)

Ogólnie temat uważam za zbędny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnej wzmianki na jakim środowisku działają s5 i m8.... co dla mnie taki test kwalifikuje do du.. jaką mamy pewność, że m8 nie jest ustawiony na ART? Poza tym w opcjach programisty animacje systemu powinny być ustawione na taki sam poziom i powinno być, to pokazane.

Tu inny test s5 vs m8 i wypadają niemal identycznie, Przy czym jak widać na filmie skala animacji w obu fonach ustawiona jest na 1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie testy nie sa wogole wiarygodne po pierwsze rozne nakladki producenta powinien wgrac te same nakladki i testowac moj s5 plynnie dziala a ze jakas gra bedzie sie wlaczac 2 sekundy wolniej to nawet tego nie odczuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze tak, S5 jest szybki i płynny aczkolwiek zdarzają mu sie jakies drobne lagi. Co do testu w pierwszym filmiku jak dla mnie najwiecej czasu zjadła przegladarka systemowa. Ogólnie wiadomo ze HTC najlepiej zoptymalizowało swoja nakładkę i androida jednak w codziennym użytkowaniu w moim egzemplarzu S5 nie występują żadne spowolnienia i lagi ktore wyprowadzałyby mnie z równowagi. To juz moj iPhone 4s począwszy od iOS 7 coraz bardziej mnie denerwuje i zacina sie na kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    takie testy nie sa wogole wiarygodne po pierwsze rozne nakladki producenta powinien wgrac te same nakladki i testowac moj s5 plynnie dziala a ze jakas gra bedzie sie wlaczac 2 sekundy wolniej to nawet tego nie odczuje

No rzeczywiscie nie sa wiarygodne, skoro trzymanie telefonu w reku i korzystanie z niego nie jest wiarygodne to pewnie Antutu Benchmark jest wiarygodniejsze, co? :D Liczy się rzeczywiste działanie i funkcjonalność a nie durne cyferki w benchmarku.

nie kupowałem urządzenia z adnotacją- "najszybsze" podzespoły na rynku.

Z pewnością. ;)

Jak dla mnie nie ma co dorabiać durnych ideologii i tworzyć głupich wojen, po prostu telefon jest zauważalnie wolniejszy od przykładowo iPhone z którego się większość Androidowców śmieje, że 1GB RAM i inne durne wymysły. A Samsung zamiast robić co się da dokłada oliwy do ognia poprzez Knox Counter i zawala maksymalnie soft tym swoim zmulającym Touchwiz'em. To można śmiało powiedzieć więc się nie brońcie przed tym bo po co? :) Żeby pokazać jacy to jesteśmy fajni i niszowi i nie przeszadzają nam oryginalnie zmulone nasze telefony bo coś tam coś tam? Żałosne. :)

Nie wiem chyba, że to może ja jestem jakiś dziwny bo wymagam więcej niż wy od telefonu tej klasy przy którym konkurencja wypada lepiej a użytkownicy zachowują się jakby nie pozwolili przyznać się do porażki swoich producentów? Kto wie. Nie wiem z czego to wynika, ale w sumie mało mnie to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ww296

W obecnych czasach praktycznie wszystkie telefony maja takie same podzespoły. Samsung to bogata firma dlatego w Samsungach najpierw montowane sa najszybsze układy - inna sprawa ze te różnice są bardzo niewielkie. Dla tych którym ten test i duza różnica w stosunku do Apple i Htc nie w smak, mam dobrą informacje. Ten sam portal podaje to info. - wystarczy wyłączyć opcje - w S Voice/Open via the home key i poszczególne programy otwierają się szybciej nawet o pół sekundy - myślę że to wystarczy do zniwelowania różnic do Aplla i przegonienie HTC :) Co nie zmienia faktu że na standardowych ustawieniach jest wolniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o lol 150mb-200mb ramu zwolnila ta opcja:D ladnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakul

S5 nie jest najszybszy? to straszna wiadomość i jak tu żyć :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x