Skocz do zawartości
JuriHQ

GoClever Quantum 600 inne nawigacje

Rekomendowane odpowiedzi

JuriHQ

Witam

Mam nadzieję że dobrze trafiłem :D

Posiadam telefon GoClever Quantum 600 z zainstalowaną nawigacją Mireo viaGPS (dont Panic) i nie jestem do końca z niej zadowolony. Postanowiłem zainstalować inną nawigacje i tak mój wybór padł na AutoMapę (wersja 1.7.3).

Niestety po zainstalowaniu aplikacji i pobraniu najnowszych map nawigacją próbuję znaleźć sygnał GPS lecz nie znajduję.

(Ten pasek z napisem "szukam sygnału GPS" jest "naładowany" tzn. wszystkie kreski są na żółto)

Dodam że tą samą aplikację testowałem na sony ericsson xperia neo v i tam działa bez zarzutu.

Jeszcze lepszy motyw jest z nawigacją Sygic GPS Navigation 14.5.5 tu co prawda wyszukuję moją pozycję ale co 10 sekund gubi sygnał gps.

Taki problem nie występuję w wyżej wspomnianej nawigacji Don't Panic tutaj z sygnałem jest wszystko dobrze nie gubi się, działa cały czas.

Telefonu nie aktualizowałem ani nie root-owałem

Macie jakieś pomysły co zrobić żeby ta AutoMapa działała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupiłem ten sam model, aby na stałe zamontować go do samochodu i GPS to porażka! Działa tylko z preinstalowaną Don't Panic, na jakiej kolwiek innej nawigacji gubi sygnał. Zainstalowałem rózżne programy testyjące GPS i nigdy nie udało się złapać 3D FIX OK. Pewnie to dlatego, że telefon nie ma kompasu magnetyczego i gdy nie jest się w ruchu, to GPS warjuje. Wystarczy wolno wjechać w mieście w kręte uliczki i koniec nawigacji. Porażka!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi