Skocz do zawartości
blakeg1

info Xperia Z3 Compact - pierwsze wrażenia , wady , zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Troszeczkę zboczę z tematu.

Postanowiłem zarejestrować się na forum bo już od ponad miesiąca "choruję" na Z3c, ale jest jeden problem.

Naczytałem się wiele opinii o tym, że szybki szybko pękają.

Gdzie się tego naczytałeś że w tym modelu pękają szybki? Podaj jakieś linki do tematów/artykułów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Fora zagraniczne, np xda. Ludzie zgłaszają że ekran sam z siebie potrafi peknac, a przy upadku np pęka cały tył.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dla mnie to jest czerwony. Takie oczy i takie odczucie ^^

A że pękają wiem z np. gsmarena i oficjalnego forum supportu SONY https://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z3-Compact/Z3-COMPACT-SCREEN-CRACKED-2-DAYS-AFTER-PURCHASE-DROPPED-FROM-A/td-p/845995

Wiem że może być tak że kupię i nawet po upadku się nic nie stanie ale jest opcja że od leżenia popękają szybki.

I teraz pytanie czy takie folie gwarantujące ochronę od stłuczeń dadzą radę uchronić szkiełka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie odnośnie bateri i nie chce tworzyc nowego tematu, a mianowicie czy powinno się ją sformatować na początku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trewi

Nie trzeba formatować

Dzisiejsze baterie nie mają efektu pamięci, więc możesz je ładować kiedy i jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malach

Mam do Was, posiadaczy, pytanie.

Chcę polecić bliskiej osobie ten telefon, jednak ostatnio natrafiłem na informację, że Sony preinstaluje Facebooka. Da się go usunąć w Z3C? Ona zupełnie nie korzysta, a jak dobrze wiadomo fejs to zabójca baterii.

Jeśli da się - mógłby ktoś z Was wypisać mi również 'dodatki', których u Sony nie da się odinstalować ani wyłączyć? Czy Sony nie stosuje tego typu blokady? Oczywiście pomijam aplikacje czysto systemowe.

Do tej pory miałem doświadczenie tylko z HTC i Samsungiem i w obu przypadkach różnie bywa z tym bloatwarem - raz da się pozbyć, raz nie (mowa oczywiście tylko o działaniach bez roota).

Z góry dzięki, piwo leci dla każdej rzetelnej odpowiedzi. :)

P.S. Oznaczcie mnie @malach przy odpowiedzi, nie zaglądam na to forum często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piospi

Fejsa można na chwilę obecną tylko wyłączyć i nie je wtedy baterii. Do usunięcia potrzebny jest root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o samą apke facebooka to ja na swoim egzemplarzu kupionym w sklepie nie mam żadnych problemów z usunięciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w telefonie z dystrybucji Plus nawet nie miałem FB zainstalowanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chcialbym zapytać czy u was w z3c tez tak macie, ze gdy stukniecie paznokciem w ekran to słychać dźwięk jak by pod ekranem nic nie było? Albo ze wyświetlacz był zrobiony z pastuku? Poprzednio miałem samsunga s4mini i tam tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi