Skocz do zawartości
blakeg1

info Xperia Z3 Compact - pierwsze wrażenia , wady , zalety

Rekomendowane odpowiedzi

natha

Mam pomarańczową i lakier jest ok bo tak naprawdę to nie jest lakier tylko plastik barwiony w masie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie macie kolory i jaki polecacie? Boje się trochę rysowania wersji czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adam2a

Nie trzymaj w jednej kieszeni z kluczami a będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam dwa tygodnie czarną. Z tyłu ani jednej rysy... Ogólnie ciężko tył zarysować. Tak jak mówi kolega, trzymaj ją osobno w kieszeni, albo naklej folię ochronną. I zarysowania nie straszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    montex

Nie folię a szkło (lepsze). :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę nad zakupem green lub pomarańczowy lecz nie wiem który wybrać, nie mam też możliwości zobaczenia na żywo..

jaki kolor byście polecili ?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    montex

To w sumie kwestia gustu. Zielony (a tak serio to miętowy, jak mówią kobiety :P) wg. mnie jest zbyt mdły, pomarańczowy (no, czerwony) wygląda ładnie, no i 'oczojebnie'. - o ile jest to dla Ciebie zaletą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i po ponad tygodniu używania zebrałem sporo rysek na tylnej klapce. Polecam kupić folie. Na telefon uważam i nie kładę gdzie popadnie. A miało być hartowane szkło ehh...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    khak

Z baterią to podejrzewam, że po okolo 3 miesiącach zacznie sie gorzej sprawować. Wszystko cacy tylko na początku. Mnie ciekawi ile będzie żyła bateria na nawigacji. Przykładowo, jedziemy gdzies, odpalmy navi na 2-3 godz, w trakcie powłączane wszelkie moduły BT itd a po korzystaniu z navi jeszcze rozmowy tel i internet = ładowanie co noc. Tak czy siak planuje go kupic, bo na pewno będzi elepiej od mojego staruszka Galaxy S2, którego bateria doprowadza mnie do szewskiej pasji ;) Aaaa jeszcze jedno, jeżeli ktos nie musi wymieniac smartfona i moze poczekac , to lepiej przekonac się co pokaze Sony pod koniec lutego na targach MWC w Barcelonie. Moze wypuszcza Z4 comapct z bateria 3800, która pociagnie 7 dni ? ;)

Edytowane przez khak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Ja tak właśnie czekam. Myślałem że może HTC jeszcze czymś zaskoczy albo motorola ale nic fajnego albo duże. Jakby z3 compact był z 3 GB ramu i snapem min. 805 to bym brał w ciemno nawet za 2500 zł. A tak nie wiem czy brać z3, z3 compact czy może lg G3 3 GB RAM. Do gry wszedlby jeszcze samsung alpha ale nie ma czytnika kart co w czasach filmów 4k jest śmieszne.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi