Skocz do zawartości
blakeg1

info Xperia Z3 Compact - pierwsze wrażenia , wady , zalety

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sprzęt w ogóle ma jakieś szybsze ładowanie? ile trwa naładowanie, przykładowo, od 10% do 50%?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co rozumiesz pod pojęciem "szybszego" ładowania ?

W praktyce najlepszy wynik to ładowanie kablem magnetycznym, a pełny czas naładowania baterii do 100% to +-~3h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty bredzisz?kablem magnetycznym to chyba tylko na noc bo ładuje się najdłużej. Snapdragon 801 ma w sobie zaimplementowana opcje szybkiego ładowania ale Sony tego nie wykorzystało i telefon ładuje się długo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Era... to są różnice rzędu 10-20 minut. Widzę, że jesteś obcykany w temacie... argumenty też iście powalające.

Gdzieś ktoś na forum robił test - odszukaj sobie temat.

Nie róbmy dramatu, telefon nie ładuje się pół dnia tylko kilka godzin...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co rozumiesz pod pojęciem "szybszego" ładowania ?

To co jest w Note 4 lub N6, że w 15 minut doładujesz sobie telefon żeby wytrzymał kolejne 8h.

Z tego co mówisz, jest standardowo. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trewi

Xperia Z3 Compact oferuje również opcję szybkiego ładowania, która sprawdza się całkiem nieźle. Pozwala bowiem doładować telefon z poziomu 15-20% do 80% w zaledwie godzinę. Niemniej jednak, napełnienie akumulatora do pełna zajmuje trochę czasu - około 2,5 godz

Jest tez funkcja oszczędzania słabej baterii

Edytowane przez Trewi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To "szybkie" ładowanie to takie hasło reklamowe. Zakładając, że telefon ładuje się do pełna w 1h i będzie czuwał około 32h to ładowanie w 15 min da ok 8h czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Troszeczkę zboczę z tematu.

Postanowiłem zarejestrować się na forum bo już od ponad miesiąca "choruję" na Z3c, ale jest jeden problem.

Naczytałem się wiele opinii o tym, że szybki szybko pękają. Czy folia 3mk Rock da radę zapobiec takim incydentom które zabrałyby uśmiech z mojej twarzy? Przy początkowym przekopywaniu internetu trafiłem na RhinoShield i nad tym długo siedziałem. Potem TemperedGlass i inne opcje. W tym tygodniu zastanawiałem się czy nie lepiej będzie kupić Z1c bo tył nie pęknie a folia z przodu uchroni go od pajęczynki czy podzielenia ekranu na dwie części. Ale nie potrafiłem się przekonać.

Po prostu zakochałem się w Z3c i tyle. Teraz jak tylko mam okazje to latam po sklepach i staram się macać te xperie.

Z tego co wymacałem są one bardzo wygodne i na żywo są prześliczne. Upodobałem sobie czerwoną :3

Myślał już ktoś jak załatać problem z pękającymi szybkami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piospi

Czerwona? Nic mi o tym nie wiadomo. Pomarańczowa owszem.

Z tego co czytałem to ajlepszym producent jest NILLKIN, warto zaczekać na ich folie jak pojawią się u nas w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja nauczony doświadczeniem stwierdzam, że jak ekran ma pękać, to bez różnicy czy będziesz miał folie firmy A czy B - jedna i druga przytrzyma szkło na miejscu, a szyba i tak będzie do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi