Skocz do zawartości
artiwal

ROM Nowy XNPH38R OTA

Rekomendowane odpowiedzi

emwu13
    ale w czym masz problem?Wejdz w opcje odznacz to co napisane wyzej i skoncz robic sztuczny problem w roznych tematach na forum.

Sztuczny problem?!? Po to jest chyba forum miedzy innymi, zeby wymieniac sie problemami i radami. Po drugie nie kazdy zna angielski w rownym stopniu i moze nie zrozumial twojej wstawki, a po trzecie przeciez wyraznie pisze, ze twrp wgrywalem juz na zaktualizowany system a i tak zniknelo...

P.S.

Juz wiem skad taki, a nie inny zawod w twoim profilu...

Ponawiam pytanie odnosnie tego FC po przytrzymaniu ikonki danych mobilnych na pasku w celu wejscia w ustawienia. W czym moze byc problem i jak go ewentualnie usunac?

9d8d34f32482d453e956eba159fb885a.jpg

Edytowane przez bykumza
    Usunięty zbędny wpis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sztuczny problem?!? Kuzwa ludzie, po to jest chyba forum miedzy innymi, zeby wymieniac sie problemami i radami. Po drugie nie kazdy zna angielski w rownym stopniu i moze nie zrozumial twojej wstawki, a po trzecie przeciez wyraznie pisze, ze twrp wgrywalem juz na zaktualizowany system a i tak zniknelo...

Dokladnie sztuczny bo piszesz o tym samym na roznych watkach.Dostajesz te sama odpowiedz i nadal o tym piszesz.

@wefhy napisal ci po polsku co trzeba zrobic jak nie znasz angielskiego.

No ale pewnie jestes zbyt zajety zagladaniem do profili uzytkownikow forum - zamiast ustwien CM gdzie wyraznie masz zaznaczone aktualizowanie rocovery,wiec powtorze ci odhacz to.Zainstaluj TWRP i po klopocie.

Twoj problem uwazam za wyczerpany i zamkniety.

Edytowane przez lolekibolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emwu13

Przeciez juz to dawno zrobilem o czym pisalem. Naucz sie czytac. Nic to nie zmienilo!

Dalej mi sie dzieje tak samo.

Zadalem pytanie w dwoch watkach bo nie bardzo wiedzialem w czym istota problemu to chyba nie jest w Polsce karalne...

Edytowane przez bykumza
    Usunięte zbędne części postu. Kolejne takie wycieczki osobiste, zostaną odpowiednio ukarane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy
    Jestem tutaj zupełnie zielony , mam Oneplus One i chciałbym zaktualizować CM 11 Do XNPH38R. Mam TWRP v2.7.1.1.

Czy mogę wgrać XNPH33R bezpośrednio jako aktualizację bez kasowania danych i potem zaktualizować to do 38R , czy też wymaga to głębszej ingerencji w urządzenie. Proszę o pomoc

Tak, możesz wgrać obie aktualizacje bez tracenia jakichkolwiek danych. W ustawieniach -> informacje o telefonie -> wersja systemu Cyanogenmod sprawdź, jaką masz wersję, bo może masz już najnowszą. Jak nie to sprawdź jeszcze w Aktualizacjach systemu, czy nie możesz wgrać automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Bawię się od rana w instalację aktualizacji i nic. Mam stocka, twrp, roota, nic więcej . Wchodziłem do recovery, instalowałem najpierw wersję którą mi ściągnięlo automatycznie- nie udało się. Później wersję zmodyfikowana z xda, o której ktoś wspominał ze 2 strony wcześniej- znowu nic. Czy ktoś wie co jeszcze mogę pokombinować żeby to wreszcie odpalilo?

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wefhy

A co Ci pisze recovery podczas instalacji? Że powiodła się, czy wywala jakiś błąd? Jak tak, to podaj treść błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    forall

@AndropaX - to jest stockowy kernel dla ostatniej aktualizacji z OTA?

1+1 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

To jest stock kernel wypakowany z obrazu fabrycznego soft 38R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

Dziś zauważyłem że w nowym sofcie, problem z odbieraniem połączeń w LTE z Play występuje nadal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi