Skocz do zawartości
mentol14

LG L9 Stockowe aplikacje Muzyka i Galeria nie widzą plików zapisanych na kacie micro sd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam 2 małe problemy z moim lg, pierwszy chodzi o galerie zdecia robione aparatem sa zapisaywane w galeri ale już po paru dniach wchodząc w ikone galeria nie ma ich po prostu znikają można je jednie tworzyć wchodzą w menadżer plikow, a drugi problem to muzyka, siagajac piosenk z neta na tel od razu można zapisują się na karcie ae nie ma ich w apce muzyki i można je jedynie odtworzyć a uzyc jak np. dzwonek nie tak samo jest jak przezucam piosenki z kompa co się dzieje dziekuje za pomoc z góry:)

Edytowane przez dziamot
    poprawa tematu na zgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Spróbuj wejść w Ustawienia -> Aplikacje -> Wszystkie, tam kliknij "Galeria" i wyczyść dane. Tak samo zrób z aplikacją muzyki. Jeśli to nie podziała, to możesz zainstalować sobie zamienniki tych aplikacji albo zrobić factory reset (usuwają się zainstalowane aplikacje, dane kont, kontakty na telefonie, pliki z pamięci wewnętrznej, ustawienia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adamo1139

spróbuj zreebootować, tak, żeby zeskanowało pamięć od nowa

CrystalPA 7.00, Enigma v1.06

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj jak kolega zrobił kilka zdjęc telefonem chciałam je obejrzec, ale nie chciały sie otworzyc (zaladowac). Cały czas było czarne "zdjecie" i napis ładowanie. Spróbowałam je otworzyc za pomocą galerii: miniaturki zdjec katalogów są widoczne, jak wejde w folder Aparat to pokazuje mi tylko kilka miniaturek zdjec, reszta jest czarna, ale nawet jak klikne na zdjeie ktorego jest miniaturka to nie chce sie zaladowac. Pozniej cofam i nagle juz nigdzie, w zadnym folderze nie moge przegldac zdjec, bo wszystkie sa czarne. Pomozcie mi, nie wiem co sie stalo, jak to naprawic. Uruchamialam go juz od nowa, wyciagalam baterie, karte sim i micro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz możliwość sprawdzić, czy tak samo się dzieje z inną kartą microsd? Ew. sprawdzić kartę w innym urządzeniu? Mi to wygląda na kończąca się kartę microsd.

Pozdrawiam,

Ł.O.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi