Skocz do zawartości
tolman

Problem z wgrywanie czegokolwiek na kartę Pamięci :(

Rekomendowane odpowiedzi

tolman

Witam od wczoraj jestem właścicielem telefonu HTC Magic, wszystko pięknie ładnie, ale nie mogę nic wgrać na telefon.

Jak podłączam telefon do komputera poprzez kabel USB, to wyświetla mi się na kompie cała zawartość karty pamięci telefonu, czyli jakieś tam zdjęcia itp, ale jak chce coś wgrać na telefon, np. piosenkę mp3, zdjęcie lub cokolwiek to łączność pomiędzy telefonem i komputerem się zrywa i nie mogę przez to nic wgrać na telefon :(.

Może wiecie jaka jest tego przyczyna, kartę pamięci mam standardową taka jaką dodają do zestawu 2GB Kingston, więc nie powinno być z nią problemu.

Ale za to jak wyciągnę kartę z telefonu i wsadzę do czytnika kart w kompie to normalnie mogę wszystko wrzucać bez problemu.

Pytanie, jak mogę zrobić aby bez problemu wgrywać na telefon (kartę pamięci) różne pliki poprzez kabel łączności (USB)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolman

dzięki sprawdzę :)

hmmm, zainstalowałem, ale tam tylko mogę synchronizować telefon z kompem kontakty itp, nie ma tam nic o wgrywaniu plików na kartę pamięci telefonu, dalej jest to samo, traci połączenie z kompem i nie mogę wgrać nawet żadnego zdjęcia, czy tapety na telefon.

Edytowane przez tolman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne masz GyD? Ja miałem takie problemy na GyD po instalacji CaSense wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Skoro ma telefon od wczoraj to wątpie, żeby wgrywał nowy rom skoro nawet nie może nic na karte skopiować normalnie.

Sprawdź na innym komputerze czy jest tak samo. Będzie wiadomo czy to wina PC czy telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

baggus ja po godzinie miałem inny ROM :) Na normalnym tego problemu nie było ale na GyD występował cały czas, teraz mam CaSense i już się pojawia. Dodam że nie pomagało nic, formatowanie a przy sprawdzaniu Windows łapał bluecreena. Posiadam windows 7 64bits.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to ma cos wspolnego z tematem ale wczoraj chciałem sformatować kartę i zrobic na niej tylko partycję FAT32... Niby posta rzecz ... A jednak cos z karta podziało sie nie tak ... Nie chciało sie na nią nic potem skopiowac... jeden komputer ja wykrywał (Windows 7 64bit) inny nie (Vista 64b) Kiedy chciałem skopiowac na nia większe pliki wywalało mi błąd "0x80070079 Przekroczono limit semafora", po licznych probach i walkacj w koncu udało mi się te kartę sformatować program SDformatter od Panasonica ... Wyczyscił ją na ZERO i od tego czasu wszystko wrociło do normy ... Myslalem ze juz po karcie (8 GB microSDHC class6) Moze to cos ma wspolnego z tematem. Nóz widelec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolman

A na jaki format powinienem formatować kartę?

Nic nie wgrywałem bo nic nie mogę wgrać :(, romu tez nie zmieniałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolman

No to już nie wiem kompletnie czego to może być wina, formatowałem na FAT32 i nie mogę nic wrzucić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi