Skocz do zawartości
piotrek71207

Przyciski ekranowe - brak "trzech kresek" z G2?

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

szybka prośba o pomoc. Zakupiłem dziś G3 i zająłem się konfiguracją. Używam G2 więc idzie gładko ale mam problem. W G2 miałem systemowe home, wstecz i 3 kreski czyli ustawienia. W niektórych programach jest to niezbędne (np check it off) Tutaj chciałem tą samą opcje a tu lipa nie ma. Ale coś mi sie wydaje że chyba coś źle patrzę. Możecie doradzić? Czy faktycznie nie ma takiej opcji z tym przyciskiem konkretnym? Dzieki

P.S Tak na szybko dla wszystkich wahających się. Byłem mega fanem HTC i używałem zawsze flagowców, przesiadłem się na G2 i też byłem zadowoolony. Teraz przesiadka z nieco wątpliwościami na G3. Zatem zero lagów. Telefon zimny. Zdecydowanie więcej grzeje mi się G2. Także nie wierzcie we wszystko co ludzie napiszą:) Wersja softu pierwotnie była v10e a jest v10i.

Edytowane przez Szynku
    zmiana tematu na zgodny z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Masz w ustawienia-wyświetlacz-domowe przyciski dotykowe-ukryj pokaż przyciski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Inaczej powiem. Chodzi o to czy jest możliwość ustawienia przycisku "trzy kreski z G2" czyli ustawienia. Tutaj tego nie widzę, widzę wstecz, home, qslide, podział ekranu na dwie aplikacje, belka powiadomień, i wszystko. Nic więcej nie widzę i zastanawiam sie jak obsłuzyć taką aplikację gdzie ustawienia wchodziły po kliknkięciu na ten przycisk tylko

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Ok. Sam doszedłem. Przytrzymanie klawisza "dwa kwadraty czyli uruchomione aplikacje" wyrzuca ustawienia. W każdym razie dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi