jziemba Aplikacje niech zostanie w pamięci tel. byleby mapy można było pobrać na SD. Np. Garmin Viago w wielu modelach tel. działa tylko w pamięci tel. co jest kompletną porażką. Jeden region do ściągnięcia to ponad GB danych.
S_IV U mnie na Galaxy S4 sama aplikacja instaluje się w pamięci telefonu (widać tak trzeba dla poprawnego działania), natomiast mapy i głosy mam na extSD (coś koło 480 Mb waży mapa Polski). Muszę powiedzieć, że działa bardzo przyjemnie i nie ma co nosem kręcić, bo jest za free.
petersik Po instalacji, przed pobraniem czegokolwiek w ustawieniach zmień dane na sd i wtedy rozpocznij pobieranie, wszystko pójdzie na kartę.
rafanoxor Zainstalowałem na SG2 , pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem dokładność map. Koło mojego domu nie ma dość ważnej obwodnicy która istnieje od ponad 2 lat. Temu programowi już podziękuje, bo dokładność tragicznie słaba, jeździć z tym nie ma żadnego sensu.
rafanoxor Olesno (opolskie) chodzi o mini obwodnice połączenie drogi DW 494 i DW 487 konkretnie ulica leśna. I nie jest to jakaś boczna dróżka. Automapa i Sygic mają.
petersik Muszę poddać pod wątpliwość stwierdzenie o starych mapach,w Łodzi z dniem 1 września tego roku otworzyli trasę Górną i jest ona naniesiona na mapę i program przez nią nawiguje.
jziemba Olesno (opolskie) chodzi o mini obwodnice połączenie drogi DW 494 i DW 487 konkretnie ulica leśna. I nie jest to jakaś boczna dróżka. Automapa i Sygic mają. Właśnie porównałem mapę Targeo (czyli AutoMapa) z online-ową mapę HERE i Oleśno wygląda dokładnie tak samo.
matejank U mnie na Xperii Z1 jest tragedia- zmula maksymalnie system, a ze ściągnięciem mapy Polski po 3 godzinach dałem sobie spokój...
Kechup A u mnie na Z1 pobrała się szybko i działa płynnie, mapy na sd zainstalowane - stock kitkat . System nic nie muli. Wysłane z mojego SM-T310
Patyczak Właśnie porównałem mapę Targeo (czyli AutoMapa) z online-ową mapę HERE i Oleśno wygląda dokładnie tak samo. Olesno to nie Oleśno, kolega mówił że w opolskim. Tej ulicy nie ma rzeczywiście, w Google Maps jest, w Sygic jest. Wysłane z Nexus 4
maly1981 Ale na stronie here jest ta ulica nie ma jej tylko w aplikacji. Nie ma także nowo oddanego węzła w Częstochowie które juz jest w automapie
sabur Jutro jadę w trase więc sprawdzę jak działa nawigacja. Jedno co strasznie podoba mi się to przejrzystość map! Chciałbym aby tak prezentowane były w NE
rumapark Here u mnie nie działa heh. Wymuszenie zamknięcia aplikacji. Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z VertisPLUS
radmax Witam, u mnie program działa on-line, ale nie pobierają mi się mapy, pobieranie zatrzymuje się przy ok. 15 % Edit: Mapy pobierają się ale tylko do pamięci, na kartę nie chcą.
matx1234 U mnie pobrało, fakt że zatrzymało się na kilka minut właśnie gdzieś przy ~15% ale w końcu ruszyło.
Tommy2991 Nie mogę pobrać wskazówek głosowych, wyświetla mi się komunikat o braku pamięci, pomimo że mam na karcie i w pamięci wewnętrznej wolne ponad 500 MB. Próbowałem zmieniać lokalizacje i jest to samo. Mógłby ktoś gdzieś wrzucić wskazówki głosowe w języku Polskim? Mapy pobrałem bez problemu.
marekwar U mnie nie widać listy języków więc nie mogę w żaden sposób ściągnąć wskazówek głosowych. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka