Skocz do zawartości
oliwia_08

Htc one 601n mini zbity ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłam telefonu htc one mini na liście, dlatego założyłam temat tu. Tak jak już wspomniałam posiadam htc one mini, niestety telefon upadł mi na chodnik i rozbił się ekran/ Dotyk i wyświetlacz działają prawidłowo. Jedynym mankamentem jest kwestia wizualna. Doradźcie mi co mam zrobić, czytałam, że telefon strasznie ciężko się rozbiera. Czy kupić na allegro samą szybkę (o ile jest taka możliwość) i zanieść do naprawy? Potrzebuję taniego rozwiązania. Z góry dziękuję za pomoc. Zapomniałam dodać, tego uszkodzenie nie czuć pod palcami.

post-350413-14255754808309_thumb.png

Edytowane przez oliwia_08

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jest w stanie udzielić mi odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Jeżeli nie jesteś biegłym elektronikiem to zapomnij o wymianie na własną rękę. Nie wiem jak wersja mini ale naprawa "dużego" HTC One to koszt przynajmniej kilkaset złotych. Nie wiem co masz na myśli pisząc tanio :)

Edytowane przez baca01
    Usunięcie ramki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam na myśli (mam nadzieję że uszkodzony jest sam digitizer) to że kupilabym gdzieś digitizer taniej i zleciła wymienienie miasteczkowym fachowcom od naprawy telefonów :)

Znaczy dotyk działa poprawnie, chodziło mi o szybkę która jest na panelu digitizer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim kupisz digitalizer spytaj się czy wymienią Ci sam digitalizer jak będziesz go miała.

Oczywiście wymiana samej szybki poza autoryzowanym serwisem pozbawia Cie gwarancji. Niestey autoryzowany serwis wymienia cały ekra dlatego jest tak drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie zamierzalam zrobić + spytać czy nie będzie widać że obudowa była otwierana, bo czytałam że często później po złożeniu coś odstaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi