Skocz do zawartości
knst

Moto X 2014 - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Webber

@up

Potwierdzam. Śledzę na bieżąco XDA, niedawno dostała francja a niemcy nadal czekają.

Myślę, że to już kwestia dni.

Odnośnie moto disp. to prawda też to zauważyłem już wcześniej, obraz robi się normalny dopiero w chwili dotknięcia ekranu. Sam system powiadomień jest taki dobry, że szybko zapomniałem o diodzie LED.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Webber

@up

Wiadomość dnia. Dzięki Ci!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i jest 5.0. Szeroki rollout, wystarczy sprawdzić dostępność aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiełem Moto X 2014 32GB jako uzupełnienie dla Nexusa 5. Od razu po wyjęciu z pudełka pobrałem i zainstalowałem Androida 5.0 Telefon jest bardzo szybki, interfejs jest bardzo płynny, jakość wykonania stoi na wysokim poziomie, wszystkie elementy idealnie spasowane. Telefon jest ciut mniej poręczny od Nexusa 5 no bo i jest większy ekran, ale daleko mu do gabarytów nexusa 6, który to jest już poza moim zainteresowaniem ze względu na spore gabaryty. Polecam ten model z czystym sumieniem. O dziwo nawet bateria wypada sporo lepiej niż w Nexusie 5. Udało mi się osiągnąć SOT 5 godz. więc więcej niż pisali na zagranicznych portalach w testach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dj_Dario, może podzielisz się z nami spostrzeżeniami po kilku dniach? Jak trzyma bateria, czy aparat faktycznie jest średni, czy czysty Android jest funkcjonalny? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam zastanawiam się pomiędzy nexusem 6, a Moto X 2014 i mam wielki dylemat. Nie miałbym go gdyby n6 był wielkości 5-5,5"... Szkoda, że Google tak poszalał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się zastanawiałem i wziąłem "X". Przyjedzie może w środę najbliższą :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłeś białą czy czarną? Czarna sprzedawana w PL sklepach ma z tyłu skórę czy to tworzywo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wziąłem czarną plastikową, kupiona na Redcoon. Ze skórzanymi czy drewnianymi pleckami są dostępne na Vobis.pl, ale droższe...Ponoć te skórzane czy bambusowe nie zawsze są idealnie spasowane, a skóra dodatkowo jest podatna na zarysowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi