Skocz do zawartości
lew487

przygotowanie milestona do oddania na gwarancję

Rekomendowane odpowiedzi

lew487

Witam. Miałem wgranego CM7 i postanowiłem oddać Milestone na gwarancję z powodu wady klawiatury oraz źle działającego gniazda jack.

Wgrałem przez RSD Lite SHOLS_U2_02.36.0 androida 2.1 Dla Central Europe. Czy oprócz tego zabiegu coś więcej muszę zmieniać czy telefon już jest "fabryczny" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zezol

To wystarczy. Ja gdy miałem Milestone i padł mi panel dotykowy oraz klawiatura się odkleiła od środka, to zrobiłem tak jak ty - backup i flash czystego softa. Naprawa odbyła się bez problemów związanych z softem etc. Pomijam to, że musieli sprowadzać płytę główną i nie miałem telefonu miesiąc. Potem od razu go sprzedałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lew487

Mam nadzieję, że nie będą gelaskina odklejać...

edit:

odebrałem milestona. Wszystko ładnie naprawili. Gelaskina mimo wszystko odklejali trochę bo znaleźli wadę aparatu (ja tam żadnych problemów nie miałem)

Edytowane przez lew487

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyłałeś za pośrednictwem Play'a czy door to door? Mi niestety padł wczoraj digitizer po ponad pół roku używania.

Acha i czy mógłbyś napisać ile zajęła im naprawa (tzn. przez jaki okres czasu nie widziałeś telefonu ;))?

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Gdy mi padl digiziter I wyslalem za pomoca orange to czekalem tydzien a w raporcie motoroli bylo napisane ze 1 dnia naprawili I wyslali wiec lepiej door to door

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mi sie odkleja klawiatura oraz problemy ze sliderem ( sa luzy ale w innym miejscu..tzn nie tak jak sie otwiera tylko na boki:facepalm1: )

Mam seryjny system od playa...ale zrobilem roota universal androotem zeby ja podkrecic...

factory reset 3x wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy kliknąć w Androocie przycisk "Unroot" :) Ale ja dla pewności flashnąłbym gołe 2.1 lub 2.2.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie mam możliwości :facepalm1:

Myślisz, że unroot i 3x factory reset wystarczy?

Pyt. Czy w serwisie motoroli wgrają mi 2.2. bo robilem to na laptopie kumpla i nie wykrywalo mi aktualizacji -.-

jak powiem w salonie, ze mam problem z wgraniem aktualizacji to moze mi wgraja w serwisie :D

...bo przeciez trzeba podac im usterki :E

Ja walcze z plyta glowna w swoim laptopie...centrala HP w polsce do tego modelu nie ma i trzeba czekać...z uk moga wyslac i to juz trwa bardzo dlugo :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że to wystarczy. Najważniejsze jest to, żebyś miał stockowego Andka na telefonie.

A jaki system był u kolegi na laptopie i czy używałeś do tego RSD Lite czy MSU (Xp/Vista/7)? Jeśli robiłeś to przy użyciu RSD Lite i na Win Vista/7 to spróbuj poprzez MSU:

Motorola - Support - Software Update

Jeśli uszkodzenie nie dotyczy software'u to raczej nie wrzucą Ci 2.2. Chyba, że będą mieli ochotę ;)

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moge oddac telefon np u Play'a lub u innego operatora, który zostal zakupiony za granicą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi