Skocz do zawartości
wywrotka123

USB OTG w Motoroli DEFY

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Tak, działa na zainstalowanym w moim tutorialu KitKacie - CM11 z 29.12.13 + update z 03.01.14 (http://forum.android.com.pl/f267/mini-tutorial-stock-froyo-gingerbread-kitkat-bez-zbae-dnych-kroka-w-373558/). Sprawdzałem pendrive'a oraz klawiaturę z touchpadem (a więc mysz). Wszystkie urządzenia działały. Jedyne co zauważyłem to czasami konieczność wypięcia i ponownego wpięcia urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki ziomek za info, będę robił ten kabelek i śmigał na klawiaturze, podpinał pendrivy itp itd :D

Edytowane przez jako022

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomo_s

Robił? Idź do jakiegoś sklepu albo na allegro kup przejściówkę USB na micro USB za kilka zl

Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie, jak za 3zł mogę go mieć :D myślicie, że modem 3G będzie też działał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomee

nie wiem czy się opłaca samemu robić, kupiłem za 7 zł i działa wyśmienicie ;D. Z modemem 3g nie wiadomo, mi działa większość pendrive-ów ale na przykład czytnik kart microSd usb nie widzi... Próbowałem także podpiąć klawiature i mysz jednocześnie przez huba, nie działały, coś tam się świeciło w myszy ale wyglądało to tak jakby komórka dostarczała za mało prądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli ma zgośność z androidem to powinien działać, a tak pozatym rom na którym działa OTG nadaje się do codziennego użytku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, zdecydowanie tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tomo_s mysz i klawiatura działają, ale pendrive od goodram 4gb nie czyta, dioda po podłączeniu mignie i tyle. Kolejny pendrive SanDisc 4Gb (już coś się dzieje, przygotowywanie karty SD/ karta SD została odłączona) ale i tak nie rusza. Coś może w ustawieniach trzeba zmienić ?

---------- Post dołączono 24-01-14 o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano 23-01-14 o 20:55 ----------

Oky, działa ale przez root browser.

Edytowane przez jako022

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    post-203475-14255740101738_thumb.png Udało mi się zrobić zewnętrzne zasilanie otg ;d Zewnętrznym zasilaniem nie może być ładowarka do telefonu. U mnie jest to bateria od x8 ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi