Skocz do zawartości
przemus0

Czy to jest oryginalny SW 2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup inteligentnego zegarka od sony i natknąłem się na takową aukcję na allegro:

SONY SMARTWATCH 2 SW2 NOWY SILICON BLACK RUNTASTIC (4698186046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I tu moje pytanie czy jest to oryginał czy podróbka ? Ponieważ ten ma opakowanie takie małe i prostokątne a inne mają taką sześcienną dużą bryłę. Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej oryginał po prostu może w takich opakowaniach dodawali do zestawów wraz z telefonem,...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginał możesz śmiało kupować. Tylko potem uważaj na srebra ramkę bo strasznie się rysuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak ogólnie to polecacie tego SW 2 ? Jaki ma ekran taki galanty czy lipa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran jest ok jak dla mnie nie jest to HD ale daje rade.jest warty tych 400 zł jak żyjesz aktywnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś mi podesłać wymiary ekranu ? Bym był wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

4cm na 4cm, to chyba 1.6 cala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie to patrzac teraz, jesli mialbym okazje... to bym asusa zen watch kupil zamiast sw2. Sw2 fajna sprawa, ale... jednak nie android tylko przystawka do androida... czasem sie lapie na odejsciu i rozsynchronizowaniu, wtedy sw2 to tylko zegarek

Wysłane na szybko dzięki Taptalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Celt

A z jakim telefonem masz go sparowanego? Pytam, bo wcześniej miałem go z SGS3. Tera przesiadłem się na Sony Xperię Z1 compact i zauważyłem, że zegarek dużo płynniej współpracuje z tym telefonem. Sytuacje takie jak opisujesz, że zegarek potrafi się rozsynchronizować jak odejdziesz od telefonu zdarzały się i u mnie przy SGS3. Ale na Xperii taki problem nie wystąpił ani razu. Zauważyłem też, że z telefonem Sony zegarek działa mi nieco płynniej. Oczywiście jest też możliwe, że to wszystko to tylko przypadek, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie miałem problemu z desynchronizacją. Ani na Xperii ani na obecnym LG. SW2 działa cały czas perfekcyjnie.

A czy inne smartwatch'e to też nie przystawki? Dodatki do smartphon'a? Bez telefonu to też zwykle zegarki elektroniczne. Tyle że z ekranem dotykowym.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi