Skocz do zawartości
Bakter

Animated Weather - resetują się ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Bakter

Otóż mam ostatnio taki problem z widgetem Animated Weather na swoim Galaxy, że co jakiś czas resetują mu się ustawienia dotyczące lokalizacji i tła. Przez to przestaje pokazywać pogodę, a po ponownym ustawieniu lokalizacji dwa małe widgety są ustawione na dzisiaj, chociaż były ustawione odpowiednio na jutro i na za 2 dni.

Reset ustawień zawsze występuje po restarcie telefonu, a czasami dodatkowo po uruchomieniu jakiejś aplikacji i jej zamknięciu. Nie przypominam sobie takiej sytuacji kiedy telefon jest niejako w spoczynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sgs, też raz na jakiś czas ma problem z zapisywaniem ustawień programów. Najczęściej własnie pogoda i poweramp, próbowałem usuwać cache, dalvik cache, ale nigdy nic nie dawało. U mnie jedynym ratunkiem na to jest wgranie softu od nowa. Od razu uprzedzę Cię, że jeśli sobie zrobisz kopię daty w cwm to potem po odzyskaniu program dalej nie będzie trzymał ustawień. Po prostu musisz od nowa wgrać soft i wszystkie programy tak po instalować. U mnie często przestaje zapisywać ustawienia po zabawie kernelami i włączeniu lagfix'a.

Nie wiem jaki masz soft i jakie ustawienia, ale z mojej ciekawości napisz, czy przypadkiem też nie bawiłeś się ostatnio kernelami, czy po prostu samo z siebie przestało zapisywać ustawienia tego programu.

Edytowane przez goldsnickers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bakter

Już dawno nic nie dłubałem w sofcie, także zaczęło się po czymś innym.

Ale już nie ważne. Zainstalowałem Go Weather i ten działa ok, a i wygląda lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj usunac katalog tej aplikacji z /dbdata/databases/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4hunter

jw też miałem problem ale z palmary weather usunałem katalog z dbdata i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bakter

Wróciłem z GO Weather do Animated Weather ze względu na możliwość dodania na pulpit dwóch małych widgetów z pogodą na jutro i za 2 dni.

Wygląda na to, że Wasza porada zadziałała. Usunąłem wskazany katalog z ustawieniami i aktualnie po restarcie telefonu widget wyświetla prawidłowo pogodę. Zobaczymy dalej.

Dzięki za pomoc. rozdaję piwka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi