Skocz do zawartości
buth11

Zasięg strasznie pływa, raz są 4 kreski HSDPA, a za chwilę brak zasięgu.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na prawdę było to samo, nie do zniesienia ale wgralem nowy stock i pomogło. No to jeśli ani to soft ani karta sim to może faktycznie warto oddać telefon na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Tel na gware skoro wykluczyłeś wszystkie inne możliwości typu soft etc ja bym dalej nie szukał pewnie coś z płytą główną lub anteną

Naskrobane z mojego Lg d855 & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ciągle problem z zasięgiem mimo że był 3 razy na gwarancji. Pierwsze dwa razy problemu nie widzieli tylko wygrywali od nowa oprogramowanie ale nic to nie dało. Za trzecim razem napisałem e-mail do LG i kazali wysłać mi do Warszawy to tam wymienili płytę główną, mimo to ciągle to samo. U mnie to że zasięg nie jest stabilny i bardzo słaby, to wyskakuje komunikat "niestety, Ustawienia została zatrzymana " i tak 1,2 razy dziennie. U was też ten komunikat wyskakuje ?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xukashx01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie wyskakuje, ale problem mam mimo świetnego zasięgu - duże, wojewódzkie miasto :) Codzienne przełączanie między trybami sieci jest niesamowicie męczące. Wkótce wyślę go pierwszy raz na serwis i sprawdzę czy mi to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

W centrum miasta to z zasięgiem tak dużego problemu nie ma, chociaż jest tak, jak nie powinno być. Dużo gorzej jeżeli wyjedzie się poza miasto to zaczyna się duży problem. Zasięg faluje i jest bardzo słaby. I jeszcze wyskakujący komunikat "niestety, Ustawienia została zatrzymana" średnio raz dziennie. Myślę że ten model to niewypał jeżeli chodzi o zasięg ale LG się do tego nie przyznaje. Porównywałem z innymi tel to tam gdzie mają 3 kreski to G3 zero. Pierwszy i ostatni LG. Flagowiec z problemem głównej funkcji w smartfonie. Szyderstwo!

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze zwrócę uwagę na to, że w domu mam miejsca w którym niby jest zasięg, ale nie ma :D Czasem położę telefon na łóżku i gdy tylko go wezmę do ręki przychodzą wtedy smsy o próbach połączenia. Na szczęście większość tych miejsc już znam i ich unikam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon za takie pieniądze...zresztą żaden telefon nie powinien mieć problemu przede wszystkim z zasięgiem. To główna funkcja i powinna być dopracowana do perfekcji później reszta funkcji. Mimo wymiany płyty głównej problem ten sam. Musi to być wada fabryczne. Chyba że nie wymienili płyty tylko mają możliwość zmiany numeru imei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PSony3

Witam.

Mam pytania odnośnie wyświetlania ikonek zasięgu. Czy u Was wyświetla się kiedykolwiek Ikonka H+ lub 3G, u mnie niestety tylko H i LTE , czy to normalne? Zasięg też pływający, sieć orange. Telefon leży w jednym miejscu a H pływa od jednej kreski do czterech potem wskakuje jedna lub dwie kreski LTE i powrót do H. Można temu jakoś zaradzić?

Edytowane przez PSony3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pokazuje H i 3G. Przyłącza się między H i 3G często i zasięg faluje. Z 1,2 do 5 kresek i odwrotnie. Zasięg ogólnie jest bardzo słaby. Wymienili płytę główną i dalej jest to samo. Wysyłam jeszcze raz. Aż nie dostanę sprawnego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PSony3

Jaka sieć?  Kupiłem kartę w Play i przełączając między operatorami to w plusie mam  H i 3G czyli telefon pewno ok, nie wyświetla się tylko H+

Edytowane przez PSony3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi