Skocz do zawartości
buth11

Zasięg strasznie pływa, raz są 4 kreski HSDPA, a za chwilę brak zasięgu.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, problem dalej się pojawial ,tel poszedł do serwisu po 2 dniach wrócił z adnotacją ze jest sprawny,więc pływający zasięg to tylko i wyłącznie wina sieci . Dzisiaj był tel do sieci Orange od południa zasięg trzyma i nawet łączy się bez problemu z LtE . Zobaczmy jak będzie dalej ale wg tego pływający zasięg to problem operatora

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie wina operatora bo jak wkładam tą kartę do innego telefonu to problemu nie ma. Ogólnie ma słaby zasięg. Ja teraz będę wysyłał drugi raz do serwisu z dołączonymi zdjęciami obu telefonów obok siebie żeby mieli czarno na białym że to badziewie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego sprawdź temat pływający zasięg, miałem podobnie, u mnie to nie wina tel tylko operatora

Wiadomo każdy przypadek jest inny, ja mam nadzieję że u mnie to tylko kwestia operatora bo z telefonu jestem bardzo zadowolony

Edytowane przez guliwerek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś z Was miał podobną sytuację ze na ekranie blokady pokazuje pełny zasięg a w momecie odblokowania telefonu zasięg spada do 0 kresek by po chwili wskoczyć na 2 kreski?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igusx

witam. mam problem z lg g3. po wgraniu czystego androida 5.0 przez lg flash tool 2014 przestała dzaiłać łączność H/H+ teraz telefon łączy tylko w 2G, 3G/3G+. nawet powrót do oprogramowania operatora V20i-260-02 nie pomógł. dodam że każdy inny telefon łączy w H/H+. co może być przyczyną i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Szynku

Spróbuj wrzucić system przez lg mobile support tools i tam jest opcja,, napraw błędy aktualizacji". Może to pomoże.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raFiix

Spróbuj, chociaż nie wiem czy to zadziała.

1. Wchodzisz w wybieranie numeru > 3845#*855#

2. Wybierasz LTE-Only

3. Modem settings

4. Rat Selection

5. Wybierasz pierwszą opcje, zrebootuj tele.

Powinno zadziałać.

Jak nie to sory

Edytowane przez bartekc00
    usuwam cytat własnego posta, który powiela wypowiedź (dokładnie tego, który jest edytowany)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest ktoś, kto wciąz ma z tym problem? Oprócz gubienia zasiegu w samym centrum miasta mam również problem z przerywaniem rozmowy gdy przełącza się z trybu LTE/H+/GSM na inny. W słuchawce słyszę tylko 'bulgotanie'. Problemow nie ma tylko gdy jest praktycznie maksymalny zasieg LTE. Irytujące jest przestawianie kilkukrotnie trybu pracy sieci każdego dnia, by miec pewnosc ze będzie mozna swobodnie prowadzic rozmowe i dac szansę innym sie dodzwonić.

Największe problemy są z H+. Jeśli telefon jest na EDGE lub LTE to przeważnie wszystko działa. Na H+ mogę mieć pełny zasięg ale nie mam połączenia ...

Edytowane przez gawellubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo ale 2 dni temu wgralem v21a i problem zniknął od razu. Spróbuj też ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Z każdą aktuallizacją mam nadzieję, że problem ustąpi. Niestety v21a również tego nie naprawia... może to wina tego, że mam wersje 32GB ...

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy w całości posta wyżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi