Skocz do zawartości
goral81

ustawienia aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie pytanie zona ma x8 czasem robi zdjecia i pozniej wysyla je do mnie mailem, niestety zdjecia sa strasznie slabej jakosci, doslownie porazka, przeciez tam jest 3mp mam k800i i wiem ze ten aparat jest lepszy.

ale ten x8 robi zdjecia po 90kb wielkosci pozniej maja, jest mozliwosc to przestawic, i nie interesuja mnie inne aplikacje do robienia zdjec?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako alternatywę polecam Lg Camera z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie problem w tym ze zona nie chce uzywac innych aplikacji, nie ma opcji zeby to przestawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna opcja żeby polepszyć jakość a nie używać alternatywy to próbować ustawiać w standardowej aplikacji aparatu, lecz jak wszyscy wiedzą X8 ma marne możliwości ustawień aparatu w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jakas porazka ze zrobili aplikacje do apratu i nie da sie ustawic 3mp??? jak to mozliwe ze zdjecia wychodza po 80-90kb skoro powinno byc chyba powyzej 1mb? poprawcie mnie jesli sie myle,

i dzieki za szybkie odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

U mnie zdjęcia mają około 1.5MB, więc to u ciebie jest coś naprzestawiane

spróbuj vignette

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ustaw w ustawieniach aparatu 3 mp. moze ma ustawione vga.

Albo kopiuje nie to co trzeba z telefonu i ci wysyla. Nie wiem na czym to dokladnie polega, ale np u mnie bylo tak, ze byly zdjecia w dobrej jakosci i byly w innym folderze te same zdjecia tylko w duzo gorszej jakosci. Moze ze zlego miejsca kopiuje zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UrbanHorn, i to jest dobra mysl, android ma chyba tez folder ze zdjeciami takimi do podgladu:) moze ona to przegrywa.

dzieki za podpowiedz, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W X8 jak się podłączy do kompa np. żeby zgrać zdjęcia, to też jest folder Thumb(cośtam) lub Avatars(?) ale chyba o ten pierwszy chodzi, i tam są te same zdjęcia co z aparatu, tylko że one są właśnie małe i gorszej jakości. Trzeba znaleźć na kompie katalog zaczynający się na literki DC, DSC, DCS (coś takiego) i cyferki i tam są zdjęcia właściwe.

[EDIT]

Dokładna nazwa folderu, w którym znajdują się zdjęcia robione przez standardowy aparat w X8 znajdują się w folderze DCIM>100MSDCF, ten pierwszy folder znajduje się od razu na karcie pamięci po podłączeniu telefonu przez kabel USB do kompa, a ten drugi jest w nim i tam są zdjęcia, które zaczynają się od literek DSC0000...

Mam nadzieję, że pomogłem.

Edytowane przez Krzycho92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi