Skocz do zawartości
Positive

Nexus 9 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Artok

Zapowiada się świetnie wykonany, bardzo wydajny tablet. I jeszcze wychodzi pod skrzydeł HTC B-) Nic tylko brać, jeśli ma się pieniądze.

Wysyłane z mojego Venue 7 3730 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy zakupie ten sprzęt. Już raz miałem tablet i okazał się zbędnym bajerem. Może się skuszę na tego Nexa, ale czy wybór SoC'a od Nvidii to dobry wybór ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artok

Na Nvidię pisze się znacznie łatwiej gry + Tegra 4 to nie są czasy dwójki i trójki z dyskretnymi shaderami.

Wysyłane z mojego Venue 7 3730 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko żeby nie było potem gadania, że nie ma sterowników i Google nie wyda nowego Andka jak było z SGN. A nie był też na portalu artykuł, że NVIDIA wycofuje sie z rynku mobilnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vites
    Na Nvidię pisze się znacznie łatwiej gry + Tegra 4 to nie są czasy dwójki i trójki z dyskretnymi shaderami.

To nie jest przeciez zapomniana juz dzis niemal zupelnie Tegra 4 tylko Tegra K1 i to w najnowszej odslonie czyli z dwoma megawydajnymi 64-bitowymi autorskimi rdzeniami projektu nVidii zwanymi Denver.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siatix

Byłem pewny zakupu Nexusa 9-do wczoraj niestety:/ Ekran idealny, 4:3 do czytania sprawdza się najlepiej, moc i prędkość działania zapewne bez zarzutu, budowa wygląd jak najbardziej na plus. Tylko ten nieszczęsny slot kart SD. Why???Dopłacać 80$, a u nas pewnie 400zl za 32 GB to rozbój w biały dzień. A miało być tak pięknie. Chociaż po Tab S, mam już dosyć urządzeń Samsunga na jakiś czas, to pod względem rozszerzania pamięci zawsze dają taką możliwość i to im się chwali.

Wysłane z iPad Air za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda - brak slotu na kartę w Nexusach boli. Miałem nadzieję że tym razem się złamią. Tym niemniej będzie to prawdopodobnie najwydajniejszy tablet na rynku i do tego fantastycznie wykonany.

Ciekawy jestem polskiej ceny za wersję 32gb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    Tym niemniej będzie to prawdopodobnie najwydajniejszy tablet na rynku i do tego fantastycznie wykonany.

Hmm... Poczekajmy do premiery kolejnej serii procesorów Intela a wtedy nVidia zapewne zostanie zdetronizowana. Zawsze bowiem jest jakiś lider, którego gonią inni - i przeganiają.

Mnie zastanawia co innego - czy wzorem Nexusa 7 prawie każdy egzemplarz będzie miał jakąś mniej lub bardziej przeszkadzająca czy widoczną wadę fabryczną.

---------- Post dołączono o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

BTW- ile aplikacji ze sklepu Google Play obsługuje 64-bity? Pytam w kwestii procesora tego Nexusa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siatix

Ciekawy jestem polskiej ceny za wersję 32gb.

Patrząc na taka sama cenę (489€) iPada Air, to u nas pewnie 2099. Tanio nie będzie. Ale to chyba jedyna sensowna wersja pamięci.

Wysłane z iPad Air za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi