Skocz do zawartości
Positive

Nexus 9 - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

dunker
Czy ma ktoś z Was ten tablet?

Tak ja ☺

Czy dioda powiadomień jest czy na wzór Nexusa 6 nie ma?

Nie ma diody

Wczoraj przyszedł update z jakimiś poprawkami nie wiem o jakie dokładnie błędy chodziło bo u mnie wszystko płynnie i fajnie chodzi.

Poprawka przy instalacji tzn już po robocie gdzie jest robocik który pokazuje stan update zawiesza tablet i wyskakuje nad zielonym ludkien error. Wejście w botloader i restart pomaga. Na szczęście nic nie powalił w samym systemie.

Dziwne Google zawaliło trochę sprawę. Na xda dużo ludzi miało podobnie.

Edit: właśnie przyszła poprawka raz jeszcze zobaczymy czy rozwiązali ten problem

87b03c9738fb1f0396ad2b5e805b38a2.jpg

Edytowane przez dunker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dunker

Nawet jak da się ją uaktywnić to gdy tablet leży zobaczysz diodę tylko gdy właśnie z tego boku gdzie ona jest. Czyli na gorze ona nie zachodzi na przód tabletu niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vites

Dioda jest tu

Edytowane przez pleps123
Na naszym forum panuje pewna ważna zasada, mianowice wszystkie grafiki jak i video muszą być zamieszczone w spoiler ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dunker

To tu?

Dioda jest tu

Czy tu?

zdecydujecie się panowie

Dioda nie działa tzn. Coś jest do modyfikacji, ale nie ma nic w specyfikacji, że jest dioda powiadomień. Także ja mam gdzieś taką diodę

Jest wątek http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=56556911 i chaos

Edytowane przez pleps123
Zamieszczenie spoilera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vites

Chyba nie przejrzales calego watku w podanym linku do XDA...

Fizycznie dioda RGB znajduje sie na plytce na ktorej jest zlacze microUSB (dioda jest zaraz powyzej zlacza), wiec jest to zgodne z tym co widac na filmiku do ktorego podalem link.

Na stronie iFixIt gdzie jest teardown (zamiescilem tu link wczesniej) widac swietnie ta diode na plytce, widac tez, ze jest okienko dla swiatla w mid-chassis (zaraz nad miejscem gdzie jest zlacze microUSB) oraz to, ze jest w szklanym panelu jest miejsce gdzie nie ma zaczernienia i ktoredy swiatlo z tej diody moze sie wydostawac. Zapewne ktos rozgryzie obsluge tej diody i pojawi sie soft , ktory pozwoli ja sensownie wykorzystywac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dunker

Napewno to rozgryzą nie wątpię. Mnie jakoś diody nie brakuje. Mam w telefonie i po jakimś czasie juz nie zawracam na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patroy

Ja za to bez diody to jak bez ręki. Rzut oka na telefon i w zależności od koloru diody wiem jakie powiadomienia oczekują. Zmieniam sobie kolory do poszczególnych aplikacji, to jak ma pulsować czy świecić się, konfiguracji jest mnóstwo. Nawet jeżeli oficjalnie jej nie wspierają to cyanogenmod będzie na pewno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dunker

Podziwiam, że chce Ci się bawić w te diody. Mnie jak zaczęło wyskakiwac kilka kolorów na raz zaczeło mnie to wkurzac. Jak świeci Ci np. Mail na biało odbierasz. Whatsup zielono odbierasz, a jakie diody omijasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patroy

Mam zazwyczaj tak - gmail na biało stałe światło, facebook powiadomienie - niebieskie stałe, messenger niebieskie pulsujące, sms zielone pulsujące, nieodebrane połączenie białe pulsujące i to wszystkie powiadomienia jakie mam + powiadomienie o naładowanej baterii stałe zielone. I nie wyświetla się kilka kolorów tylko na wierzchu jest to najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi