Skocz do zawartości
JaW

HTC Sensation - pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy gdzieś w Warszawie można już się pobawić tym telefonem, najlepiej w towarzystwie SGS2, bo między tymi dwoma aparatami wybieram?

Cock SParrer, jak z baterią, jest pojemniejsza w stosunku do DHD, ale czy to się przekłada na długość działania?

Przy moim użytkowaniu w 15h ubijam telefon, jak się troszkę ograniczę to do 24h dociągnie, przy 2.3.3.

Wcześniej rekord to 84 godziny i minimum to 48h, jednak od miesiąca ponad dzień w dzień przeważnie muszę ładować telefon.

Wymieniając będę głownie patrzył na baterię, więc proszę napisz coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Ja mam trochę nietypowe pytanie, bo mi zależy najbardziej na jakości dźwięku...czyli muzyce...Telefony HTC z tego co wiem nigdy nie przodowały w tych klockach...w jakości audio najlepszy był Sony Ericsson.

Chciałbym używać telefonu jako odtwarzacza mp3, mam swoje słuchawki, więc te załączone mnie nie interesują, fajnie by było gdyby ktoś z was też miał jakieś swoje i przetestował, wyraził opinie na temat dźwięku (muzyki) w HTC Sensation...

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Mam Sennheisery CX 300 II, w połączeniu z Sensation grają naprawdę dobrze. Używam preinstalowanego odtwarzacza HTC, ale myślę o przesiadce na PowerAmpa, ma kilka świetnych rozwiązań, których mi brakuje. No ale jakość dźwięku jest bez zarzutu, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@all Telefon kupiłem w Irlandii, koleś sprzedał jako niechciany prezent. ;)

@JaW tak, telefon z Vodafone. I denerwuje mnie troszkę, że w tle chodzi jakaś ichnia aplikacja 360, a nie mam do niej dostępu :/ czekam na roota, żeby to usunąć :/

O baterii ciężko mi cos powiedzieć, bo telefon normalnie używam dopiero od dziś rana. Przez 6h zleciało mi 40% baterii, a słuchałem z godzinkę muzyki, jasność ekranu na majdan, cały czas włączone 3G z auto aktualizacjami, trochę przeglądarki I kilka zdjęć. O baterii będę mógł coś powiedzieć sensownego dopiero jak przestanę się nim w kółko bawić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi problem z antenami to chyba mamy ostateczne wyjaśnienie - trzeba poczekać na nowe HTC bo tu jest wielki problem:

Death grip strikes again, HTC Sensation falls victim when you hold it wrong [WE TEST]

---------- Post dołączono o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Death grip strikes again, HTC Sensation falls victim when you hold it wrong [WE TEST]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nie czaje problemu. Nie neguje istnienia tej przypadłości, ale jak dotąd nie udało mi się pomimo wielu prób sprawić, żeby podczas normalnego użytkowania nastąpiło rozlaczenie 2G lub WiFi lub nawet znaczące osłabienie sygnału. Owszem, obejmując fona za górną część osłabia się sygnał WiFi, ale na Zeusa, kto normalny tak robi i po co?? Sygnału GSM nie udało mi się osłabić, może za blisko nadajnika mieszkam. Podsumowując - kto chce, niech szuka problemu, ją po prostu korzystam ze świetnego sprzętu, ciesząc się nim coraz bardziej. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

Ja tam się zawiodlem...

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @all Telefon kupiłem w Irlandii, koleś sprzedał jako niechciany prezent. ;)

@JaW tak, telefon z Vodafone. I denerwuje mnie troszkę, że w tle chodzi jakaś ichnia aplikacja 360, a nie mam do niej dostępu :/ czekam na roota, żeby to usunąć :/

O baterii ciężko mi cos powiedzieć, bo telefon normalnie używam dopiero od dziś rana. Przez 6h zleciało mi 40% baterii, a słuchałem z godzinkę muzyki, jasność ekranu na majdan, cały czas włączone 3G z auto aktualizacjami, trochę przeglądarki I kilka zdjęć. O baterii będę mógł coś powiedzieć sensownego dopiero jak przestanę się nim w kółko bawić ;)

Właśnie te czasy na początku są dla mnie bardzo ważne, kiedy się dużo bawisz i ekran jest włączony kiedy tylko masz możliwość, później może być tylko lepiej.

Jak będziesz miał nowe info na temat baterii, to pisz, bardzo chętnie odniosę to do DHD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tam się zawiodlem...

Na wyglądzie, wykonaniu, baterii, aparacie fotograficznym, szybkości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Ja tam się zawiodlem...

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Napisz coś więcej :> Tylko bez tekstu że DHD to to samo -.- xP

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi