Skocz do zawartości
Arczi11

Przywrócenie oryginalnego wyglądu bootloadera.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze więc zacznę od początku

otóż jakiś czas temu stałem się posiadaczem Desire HD. Niestety miał on branding T-Mobile. Aby go usunąć skorzystałem z tego poradnika. Udało się.

Potem chciałem mieć roota, aby robić backup, więc wykonałem instrukcję .

Aktualizacja nie chciała się wgrać przez CM, więc usunąłem przez wyczyszczenie karty SD.

Jeszcze aby dostać aktualizację mósiałem zmienić CID na HTC_032.

Ostatnio pojawiły się trzaski w głośniku więc jestem zmuszony oddać go do serwisu.

Przywróciłem Radio na s-on, wgrałem RUU, ale niestety pozostały androidy na deskorolce co jak wyczytałem na tym forum oznacza że mam zmienione SPL. Jeżeli się mylę poprawcie mnie. I chyba teraz powinnienem wgrać SPL przez recovery.Ale długo szukałem i nie znalazłem jak to zrobić. Poza tym nie mam plików potrzebnych. Prosiłbym Was o udzielenie mi pomocy.

EDIT:

Dowiedziałem się że RUU przywraca bootloader jednak wygląd bootloadera nie został przywrócony. Jak mogę to zrobić?

Edytowane przez Arczi11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Androidy na deskorolce? To jest animacja startowa czy w bootloaderze to jest? bo nie kojarzę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RUU niby przywraca bootloader jednak wciąż w nim są androidy na deskorolkach. Pamiętam, że jak pierwszy raz wchodziłem tam aby zmienić na SuperCID to był biały ekran. Potem jak zmieniłem to CID to zwróciłem uwagę na te androidy na dole ekranu. Teraz sobie sobie jakoś przypomniałem, że chyba były linie na dole ekranu. Jestem niemal pewny, że wygląd bootloadera był inny. Więc moje pytanie brzmi jak przywrócić wygląd bootloadera?

P.S. Muszę zmienić temat wątku na adekwatny do problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RUU niby przywraca bootloader jednak wciąż w nim są androidy na deskorolkach. Pamiętam, że jak pierwszy raz wchodziłem tam aby zmienić na SuperCID to był biały ekran. Potem jak zmieniłem to CID to zwróciłem uwagę na te androidy na dole ekranu. Teraz sobie sobie jakoś przypomniałem, że chyba były linie na dole ekranu. Jestem niemal pewny, że wygląd bootloadera był inny. Więc moje pytanie brzmi jak przywrócić wygląd bootloadera?

P.S. Muszę zmienić temat wątku na adekwatny do problemu.

Androidy na deskorolkach byly sa i beda tam zawsze ;) Jedyne co zmieniasz to zabezpieczenia S-ON na S-OFF

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Potwierdzam.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dod6

Również potwierdzam, że androidy na deskorolce były ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wam za pomoc. Jeszcze się upewnię co do s-on ma być wlaczone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzaski w glosniku, gdziesz czytalem ze to wina softu , prubowales inny soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trzaski w glosniku, gdziesz czytalem ze to wina softu , prubowales inny soft?

Soft mam oryginalny od htc. Zauważyłem że po odrootowaniu trzaski prawie ustały. Więc niewiem czy oddawać telefon do naprawy. Trzaski kiedyś były nawet przez cały czas a teraz pojawiają się przy maksymalnej głośności. Doradźcie mi co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi