Skocz do zawartości
jacek383

Plotki i doniesienia dot. Aktualizacji do 5.0 Lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

jacek383

Według mnie dostaniemy 5.0. Dlaczego? Bo wraz z wejściem 5.0 Samsung wypuścił aktualizacje ze stosunkowo nowym buildem "18.09.2014" co znaczy że prawdopodobnie wziął się za 5.0 dla Note'a.

Jak myślicie? Coś wiecie? Piszcie!

_______

A więc jednak :

"To get Android 5.0.

GT-I9300 – Galaxy S III

GT-I9305 – Galaxy S III LTE

GT-I9500 – Galaxy S 4

GT-I9505 – Galaxy S 4 LTE

GT-N5100 – Galaxy Note 8.0

GT-N5105 – Galaxy Note 8.0 LTE

GT-N5110 – Galaxy Note 8.0 Wi-Fi

GT-N7100 – Galaxy Note II

GT-N7105 – Galaxy Note II LTE

GT-N8000 – Galaxy Note 10.1

GT-N8005 – Galaxy Note 10.1 LTE

GT-N8010 – Galaxy Note 10.1 Wi-Fi"

Cytat z : http://www.sammobile.com/2013/03/18/galaxy-s-ii-galaxy-note-to-get-android-4-2-2-android-5-0-for-the-galaxy-s-iii-galaxy-note-ii/

Edytowane przez jacek383

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka Jacek.Pierwsza sprawa to jakoś nie wierzę,żeby nasz notek dostał androida 5.0,a nawet jeśli dostanie to pytanie kiedy.Może dopiero na wiosnę,a do tej pory zmienię tablet na inny.Ósemka zrobiła się dla mnie za mała.Druga sprawa to ten bullit,który teraz dostają note 8",dlaczego go nie dają dla Polski?Tyle krajów go już dostało.I następna sprawa,to dlaczego według Ciebie,skoro nasz notek dostaje ten soft z września to dostanie 5.0.Czy to jest zależne od siebie i co to ma wspólnego jedno z drugim?P.S.Chyba nasze forum note 8" umiera,że się tak wyrażę.Tyle czasu nikt tu nie pisał,smutno jest,gdy tutaj zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Na moje oko to za szybko Samsung by się podjął "rezygnacji" z kontynuowania aktualizacji.

Po drugie już wcześniej pisali że dostanie 5.0.

A forum fakt umiera 8.0, bo użytkownicy nie potrzebują modyfikacji. A szczerze to i modyfikacje są badziewne dla naszego 8.0. Może teraz po wypuszczeniu 5.0 coś się ruszy w tej sprawie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłoby milo!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym chcial czytstego Androida 5.0 na naszego note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie.. Jest może cm12 dla. Note8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacek383

Jest na xda - warto poczekać aż wyjdzie wersja CM12 dla note'a 8.0 na oficjalnej stronie cm'a bo teraz to nic specjalnego w nim nie widac. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No i skończyło się tak jak myślałem.Nasz note 8" nie dostanie lollipopahttp://www.phonearena.com/news/Samsung-Gulf-does-it-again-says-no-Lollipop-for-Samsung-Galaxy-Note-8.0_id69118?utm_source=#####. A to drugi link //ciach, usuwam link do konkurencji //Igorius Ja w tej chwili mam również taba 4 10 LTE i tak sobie myślałem,który z tych tabletów dostanie 5.0.2 i wyszło na to,że już w niektórych krajach właśnie tab 4 dostaje lollipopa.

Edytowane przez Igorius
    link do polskojęzycznej konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius
    Napisano (edytowane)
    No i skończyło się tak jak myślałem.Nasz note 8" nie dostanie lollipopa

Nie jest to pewne źródło dla Polski m.in. dlatego, że piszą w nim również o Note 2 a jak wiadomo Lollipop dla Note 2 został już dawno potwierdzony że będzie, ba - jest w fazie [in-development]. To raczej informacja, że dla tego konkretnego regionu Lollipopa nie będzie.

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Samsung-Officially-Confirms-Lollipop-update-for-Galaxy-Note-2-and-Note-2-4G-NOT-all-Regions

Hi! Each market has their own updates so it can vary from market to market. Danish Note 2s (CSC code: NEE) will get Lollipop.
    Edytowane przez Igorius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, wielka szkoda, że mają w du**e swoich użytkowników. Jest to dla mnie znak żeby następnym razem się zastanowić nad kupnem jakiegoś urządzenia z markowej stajni ;( Tym bardziej, że z tego co mi wiadomo zarówno Note 2 jak i Note 8.0 mają jednakowe bebechy...
    A tak w ogóle to aż tak trudno jest zrobić z oficjalnej angielskiej wersji Lolipopa wersję polską ? Bo brzmi jakby to było tworzenie od nowa całego systemu z tym ich NOT-all regions :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi