Skocz do zawartości
Sylwek019930

Szkło/folia do HTC 801n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Postanowiłem kupić folię na ekran do telefonu HTC 801n, ewentualnie szkło, jeszcze nie wybrałem. Słyszałem, że szkło jest o wiele lepsze i trwalsze, słyszałem też o zestawach gdzie jest drugie szkło na obiektyw? Ile taka ochrona wytrzyma? nie zsuwa się z ekranu po czasie? chciałbym, żeby było to jak najskuteczniejsze. Co proponujecie?

Zamówiłem też obudowę: ORYGINALNE etui z podstawką HTC One V841 M7 801n (4621317783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zastanawiam się nad szkłem X-ONE. Sporo kosztuje ale ostatnio czytałem, że jednak nie dało rady przy prostym upadku..

ale jeśli chodzi o rysowanie się ekranu to na pewno robi robotę.

--

userbar%20%281%29.png

Edytowane przez solargrim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dale

Ja zakupiłem szkło, w sumie żadna znana firma, ale naprawdę jest niesamowicie - łatwy montaż, wrażenie jakby używało się ekranu bez zabezpieczenia. Kolory pozostają żywe i wszystko jest wyraźne - niby powiedzą też to użytkownicy folii, ale mam porównanie, bo ściągnąłem folie i od razu zalozylems szkło i jest duża różnica. Mam je założone od 8 miesięcy i nic nie przesuwa się, rys nie ma i naprawdę się sprawdza. Dodatkowym atutem jest, że się nie brudzi i nie łapie kurzu, jak często to mają w zwyczaju folie.

Także polecam szkło z przekonaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi