Skocz do zawartości
reaperrr

"Zacinki" przy nagrywaniu wideo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dość nietypowy problem z moją motką,a konkretnie chodzi o to, że przy nagrywaniu wideo co jakiś czas film zacina się na ok.1 s i leci dalej. Później przy odtwarzaniu nagrania te ścinki są widoczne, co mnie strasznie irytuje i praktycznie uniemożliwia nagranie normalnego filmiku. Defy zakupiłem jakieś 2-3 tyg temu na allegro PRAWIE nówkę w stanie idealnym(tu się zgadza). Nic poza grami i programami nie wgrywałem( system 2.1 nie rootowany). Filmy nagrywam systemowym oprogramowaniem. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze winna karta pamieci? Sprawdzales ja w innym urzadzneiu, formatowales ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta wcześniej działała przez krótki czas na X8 i była sformatowana przed użyciem w defy. Poza tym nie sądzę, aby problemem była karta pamięci, ze względu na to, że zakupiłem ją całkiem niedawno i niemożliwe by było, żeby się już popsuła. Moja karta to kingston 8gb class 4 tak dla ścisłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poza tym nie sądzę, aby problemem była karta pamięci, ze względu na to, że zakupiłem ją całkiem niedawno i niemożliwe by było, żeby się już popsuła..

No, rzeczywiscie niemozliwe (;

A masz moze ustawione szyfrowanie ?

Settings --> Location & Security settings --> Data Encryption

Na froyo ta opcja zniknela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh

Kingsron to najgorsze karty na rynku,wszystko tylko nie te. No i pytanie czy aby nie kupiłeś na allegro, bo może jest podrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamieci kupilem w komputroniku, a szyfrowania nie mam ustawionego ; /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HouseM

Mimo ,że sam nie mam tego modelu telefonu mogę Ci zaświadczyć ,że to wina karty pamięci. Karta nie jest uszkodzona tylko za wolna więc nie nadąża z zapisem. Nic na to nie poradzisz chyba ,że zmienisz kartę na szybszą.

Czasami pomaga zmniejszeni liczby śmieciowych plików na takiej karcie. Nie jestem pewny co do struktury katalogów w Motoroli ale w katalogu gdzie Twoja maszyna zapisuje zdjęcia powinien być podkatalog z miniaturkami (thumbs czy coś w tym stylu) Skasuj jego zawartość (w niczym to nie zaszkodzi) i sprawdź może akurat pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HouseM ale bajki piszesz :) Mam kingstona 8GB class 4 i problemu nie ma, a sam kinsgton zlym producentem nie jest, jest najtanszy po nonameach.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem telefon na sandisku 4GB Class 6 i wszystko nagrywa idealnie. I teraz nie wiem czy oddawać kingstona na gwarancję czy może te karty tak mają, ale sądząc po poście @Li Mu Bai powinno wszystko chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wloz karte w czytnik w komputerze i odpal atto disk benchmark, bedzie wiadomo jak zachowuje sie Twoja pamiec. Sprawdzalem na swoim kingstonie, film nagrywany i odtwrzany jest bez zajakniecia, karta powinna miec co najmniej 5 lat gwarancji, takze spokojnie bedzie mozna skorzystac z niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi