Skocz do zawartości
kamil98xz

Osłona telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Polecacie jakieś obudowy, futerały na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten futerał i pepitkę ze sklepu MP. Pepitka spoko, jedynie kolorystycznie mogłaby być lepsza, bo tak idealnie się sprawdza. Futerał z kolei dobrze dopasowany, ale niestety przyklejany na stałe do obudowy. A po jego założeniu praktycznie nie da się korzystać z uchwytu w samochodzie (gps) itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dla ciebie rozwiązanie, masz 2 klapki tylne to woź jedną w samochodzie i zdejmuj tą z pokrowcem gdy musisz zamontować na uchwycie. Proste i wymiana klapki będzie trwała 10 sekund :)

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam czarne etui z poliuretanu. Krawędź wystaje poza ekran. Fajnie wygląda z białym tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana klapki trwa nawet 5 sekund, ale za każdym razem pogarsza się stan zaczepów i ogólny stan tych klapek, obawiam się, że przy setnej takiej operacji (czyli po raptem 2-3 miesiącach) byłoby już z tym kiepsko.

Co do pepitki po ponad miesiącu używania... dwukrotnie ocaliła jak się wydaje mojego Cube'a od połamania - dwa razy spadł mi bowiem z wysokości ~1,5m na panele / beton i nic. Czytając historie ludzi, którym spadł z niższej wysokości i od razu ekran do wymiany, albo mam farta, albo jednak to ta pepitka :).

Edytowane przez Hubal
    Nie piszemy postów jeden pod drugim - do tego służy edycja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pepitka jest bardzo ok, w dotyku jest super... Jedyne w czym mi przeszkadza to, że założyłem folie z pudełka (idealnie bez pęcherzy, no jestem mega dumny xD) i w lewym górnym rogu podwija mi ją i robi pęcherzyk który znika po zdjęciu case'a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja folii nie używam. Ogólnie używanie jakiegokolwiek ogranicznika przy ekranie dotykowym uważam za dosyć dziwny pomysł. Telefon ma wytrzymać ~2 lata, jak się ekran porysuje to normalne, a wystarczy nie wsadzać go do torby z kluczami itp i będzie OK. A po 2 latach i tak będzie wart grosze zatem z rysą czy bez żadna różnica. Natomiast pepitka w tym konkretnym przypadku po prostu ratuje telefon od zniszczenia - poza upadkami idealnie sprawdza się tez jako osłona w uchwycie samochodowym (gps).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, ale ja lubie mieć czysty ekran... Jestem perfekcjonistą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czysty ekran i folia się wzajemnie wykluczają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi