Skocz do zawartości
kamil98xz

Osłona telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście używam matowej folii z portalu aukcyjnego i praktycznie nie zostają na niej odciski palców więc polecam spróbować. W słoneczne dni też lepiej widać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Od paru dni jestem posiadaczem myPhony CUBE Wszystko jest ok, poza jakim "płaszczykiem"

na to cudeńko Przeszukuję wszystkie aukcje fora i szukam coś takiego lub podobnego

1gjg.jpg2uzu.jpg

ale niestety za nic nie mogę znaleźć włąśnie takiego pokrowca lub czegoś podobnego Może pomożecie ? Za co z góry bardzo serdecznie dziękuję

PS. Żadne tzw plecki wsuwki itp nie interesują mnie Pozdrawiam

Edytowane przez Preza
    dodanie spojlera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Od paru dni jestem posiadaczem myPhony CUBE Wszystko jest ok, poza jakim "płaszczykiem"

na to cudeńko Przeszukuję wszystkie aukcje fora i szukam coś takiego lub podobnego

1gjg.jpg2uzu.jpg

ale niestety za nic nie mogę znaleźć włąśnie takiego pokrowca lub czegoś podobnego Może pomożecie ? Za co z góry bardzo serdecznie dziękuję

PS. Żadne tzw plecki wsuwki itp nie interesują mnie Pozdrawiam

[Dodano: 28 styczeń 2016 - 21:41]

Polecan futerał np taki jaki poleca tutofaza z drugiego postu. Z apką  Smart Screen ON PRO powoduje że, po ustawieniu czasu wyświetlacz / uśpienie na 30 min ekran gaśnie po zamknięciu futerału i uaktywnia się zaraz po jego otwarciu. Wspaniała sprawa, duże ułatwienie.

Pozdro

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi