Skocz do zawartości
zeldka

Galaxy Ace a Gear Fit? Nowszy Andorid?

Rekomendowane odpowiedzi

zeldka

Witajcie!

Posiadam Samsunga Galaxy Ace S5830i, Andorid 2.3.6. , wersja jądra 2.6.35.7, GINGERBREAD.XXLK3.

Dostałam w prezencie opaskę Samsung Fit Gear.Niestety nie jest ona kompatybilna z moim telefonem.Przerabiałam juz tutoriale odnośnie tego jak sprawić aby opaska była użyteczna również dla innych telefonów, które są podane przez producenta jednak to u mnie nie zadziało.

Zależy mi,aby móc ją używać gdyż regulanie biegam i wydaje się być ona całkiem fajna( testowałam na nie moim galaxy S III).

Czytalam,że jest ona prawdopodobnie kompatybilna do telefonów z Androidem 4.4.

Dlatego też chciałabym zamiast wersji 2.3.6 wersje 4.4.

Czy ktoś mógłby mi powiedziec,czy "gra jest warta świeczki"? Co musiałabym zrobić? Czy moglibiyście polecić jakiś dobry tutorial ( ale taki,zeby wszystko działało, bo widziałam takie,że np. aparat nie działał).

nigdy jeszcze nie wgrywałam androida, troche kiedyś bawiłam sie z nowym flashem dla sony ericssona i jakoś sobie poradziłam ;).

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze porad szukaj w dziale Pozostałe Samsungi z serii Galaxy Ace. Masz odmianę Ace s5830i (normalny to s5830). Wygrywając system przeznaczony dla normalnego ace uszkodzisz telefon. Po drugie chyba nie ma androida 4.4 na Twój model. Jeśli taki jest to pewnie wiele rzeczy w nim nie będzie działać. Spróbuj wgrać jakiś custom rom nie koniecznie 4.4 i spróbuj połączyć urządzenia. Po trzecie :-) w dziale Romy i Modyfikacje nie zakłada się tematów z pytaniami :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi