Skocz do zawartości
Positive

Nexus 9 zakupy poza Google Play

Rekomendowane odpowiedzi

Positive

Nexus 9 zakupy poza Google Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    B737

Rozpoczynając dyskusję w wątku - na allegro można wyrwać NEXUS 9 za 1999 PLN. Dla mnie taka cena nie jest uzasadniona, dlatego pomyślę nad sprzętem, kiedy pojawi się w Polsce i ustabilizują się ceny (jak widać po promocji - dało się sprzedawać ten sprzęt i za 199$ dzień po premierze, co zapewne dumpingiem też nie było).

Gdyby sprzęt ten miał taką cenę na stałe, to wróżyłbym mu gigantyczny sukces. No, ale, niestety.

Ad rem - czy ktoś wie, jak to będzie wyglądało z oficjalną, polską dystrybucją? Innymi słowy, kiedy możemy się tego cuda spodziewać na półce sklepowej w kraju?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd różnica między Amazonem UK 279 GBP a GP UK 319 GBP? Zamawiał już ktoś z Amazona? Jak ma się sprawa z gwarancją? Zastanawiam się czy nie zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

A skąd różnica pomiędzy sklepem googla a sklepem HTC? Pewnego dnia hts sprzedawało za 50% ceny, bo niby kto im zabroni? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie, Google jako producent sprzedając bezpośrednio i pomijając pośredników powinien mieć najtaniej. Amazon przecież musi doliczyć jeszcze swoją marżę a tutaj różnica 40 GBP. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vites

Producentem nie jest Google tylko HTC. Google jest posrednikiem gdy kupujesz Nexusa przez sklep Google Play i najwyrazniej Google ma wieksza marze niz Amazon...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Google jest ko-producentem jak już coś. Na pewno jest bliżej łańcucha dostaw niż Amazon stąd moje zdziwienie. Widocznie jest tak jak ty mówisz, Google wrzuciło sobie niezłą marżę skoro Amazon pewnie jeszcze na tym zarabia.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Swego czasu Amazon sprzedawał też N5 taniej niż Google, skorzystałem z okazji i kupiłem. Także możesz śmiało zamawiać, tylko patrz N9 sprzedawany przez Amazon nie pośrednika jakiegoś. Z gwarancją nie ma problemu, wręcz powiem ze jest super. W tym N5 zaciela mi się tacka na kartę sim, złożyłem reklamację w Amazon, najpierw na czacie pogadałem, babka przyjęła reklamację, na maila przysłali instrukcje, spakowalem N5 nakleilem naklejki, wydrukowane z maila i odesłałem telefon nie płacąc za przesyłkę. Po trzech dniach dostałem zwrot kasy na konto bo już nie sprzedawali N5 a u nich jedynie wymiana wchodzi w grę, nie naprawiaja tak mi babka na czacie powiedziała. Kupiłem w euro rtv agd nowy N5 i jeszcze mi kasy zostało bo na Amazon kupowałem zaraz po premierze a odesłałem po prawie roku.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy ktoś się orientuje kiedy Nexus 9 trafi na półki sklepowe w Polsce?

Edytowane przez Mumcio1977
    :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe że nigdy. Tak samo stało się z N10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi