Skocz do zawartości
Apanowsky

Najszybszy ROM dla DEFY :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, że wgrywałem do mojej Motki już różnorakie romy i ciągle mam problemy ze stabilnością, bądź restartami zwracam się do was drodzy użytkownicy - którzy zapewne jesteście bardziej zorientowani w temacie softu dla tego modelu. Jaki z modyfikowanych romów opartych na androidzie od wersji 4.x.x polecili byście do codziennego użytku bez większych problemów.

Szukałem takiego wątku lecz nie mogłem go znaleźć...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola Defy została wydana w 2010 roku i obecnie nie ma żadnego stabilnego ROMu, ponieważ po aktualizacji systemowych aplikacji stają się one potwornie zasobożerne i telefon strasznie laguje, co nie miało miejsca na samym początku.

Ja mojej Defy używam jako routera kiedy jadę do babci na wieś i zainstalowałem na niej Ms2Ginger 5.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@amdek, którykolwiek rom po zmianie rozmiaru partycji jesteś w stanie polecić? Czy stabilne CM11 to tylko te przed 23 września?

Bo teraz mam ostatnie nightly (6 listopada) i niby jest w porządku, ale czasem potrafi praktycznie bez powodu się zrestartować. I raz na którejś wcześniejszej kompilacji zdarzyło mi się zniknięcie wszystkich aplikacji z /data (chociaż dane aplikacji, takie jak smsy i lista połączeń zostały) na xda parę dni później przeczytałem o identycznym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi