Skocz do zawartości
highway1

Nie dziala gest knock-on - czy to wina software czy hardware?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do niedawna mialem problemy z ekranem dotykowym. Nie dzialal gest dwudotyku wlaczenia. Wylaczenie dzialalo bez problemu(o tym pozniej). Podobnie ciezko czasem pisalo sie czaty gdyz jakby byly dziury w ekranu i na niektoryh klawiszach nie bylo dotyku. Ogladanie filmow bylo zaburzone gdyz ekran podobni wariowal. W lg mozna klodeczka blo zablokowac ekran i widac bylo jak cos sie chce do niego dostac. Przewijanie stron internetu do gory czy w dol ekran traktowal jakvwyswietlenie menuvtypu otworz w nowym oknie itp... tel generalnie dla mnie byl udreka i gdy mialem go brac do serwisu sciagnela sie jakas aktualizacja systemu 139MB i wszystko dziala...

Wczesniej robilem testy quick memo ibpokazywalo mi ze przy lewa krawedz ekranu byla totalnie bez czucia. Traz idealnie wszystko dziala.

Czy ktos mial podobne problemy i czy to software a nie hardware?

Podobno przy dwukliku wlaczenia pracuja jakies zyroskopy gdyz telefon ma wieksze zadanie przy wybudzeniu niz przy uspieniu...

Prosze jeszcze o info (bo aktualizacja to zmienila) jak wlaczyc opisy w zblokowanej czesci ekranu na dole typu: sms, kontakty, youtube, kalendarz? Zniknely mi te opisy...

Edytowane przez dszymek
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko uzupelnie iz ikon moze byc max 5 zeby byly napisy

A telefon i jego zaniki czucia po aktualizacji ustapily calkowicie.

Dwuklik wybudzenie dziala bez zarzutu. Temat zamkniety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 dni temu w górnym prawym rogu(dokładnie ostatnia cyfra wyświetlania godziny) pojawił się taki zółtawy kolor, jakby taka plamika. Jak zmienię orientację ekranu wszystko ok za wyjątkiem tego problemu, o którym wspomniałem. Co to jest? Czy oddać telefon do serwisu żeby wymienili ekran ? Czy to coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi