Skocz do zawartości
Aconcagua

Sony Xperia Z3 Compact - bateria i wszystko co z nią związane.

Rekomendowane odpowiedzi

rycek0

Panowie i Panie ile godzin na włączonym wyświetlaczu powinien nam wytrzymać z3c? JA mając ciągle włączony LTE i jasność na połowe i automatycznie osiągam w granicach ponad 4,5 godziny czasami w granicach 5? To dobry wynik?:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie to że wytrzyma 10h oglądania filmów jest mitem

Ale musze stwierdzić że z każdym ładowaniem trzyma dłużej. Już druga doba na baterii i zostało 65%. Tryb stamina niestety ale szacuje jak chce, za każdym razem pokazuje inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    khak

Bateria w tym fonie to mity. Jak zaczymamy powaznie działać - podrozowanie ,przełączanie po BTSach, net 2-3 godz dziennie i rozmowy ok 60 min dziennie oraz synchro, to telefon wytrzymuje niecale 2 doby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@khak

A co? To źle? Dla mnie to rewelacja

Edytowane przez Staszicu
    Nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ile wam pokazuje szacunkowy czas pracy bez stamina i ze stamina, na pełnym naładowaniu 100% ??? U mnie bez stamina 1 dzień a ze stamina 3 dni 15h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

Wczoraj odłączyłem od ładowania to pokazywał gdzieś dwa dni bez staminy i 10 dni z stamina. Oczywiście te przewidywania można między bajki włożyć.. :D

A co do tej staminy, nie zawsze ona działa skutecznie. Zawszę włączam ją na noc, i raz bateria zleci 2 % przez te 6 godzin a raz 8-10 %. Ciężko to wyczuć :( Jedyne co wypatrzyłem to że jak mam wzałączone wifi to go stamina nie wiadomo dlaczego nie wyłącza a powinna.

---------- Post dołączono o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Panowie i Panie ile godzin na włączonym wyświetlaczu powinien nam wytrzymać z3c? JA mając ciągle włączony LTE i jasność na połowe i automatycznie osiągam w granicach ponad 4,5 godziny czasami w granicach 5? To dobry wynik?:P

też mam podobne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    khak

Dwa dni pracy , a własciwie niepełne 2 dni to nie taka specjalna rewelacja. Moja Moto G (2014) trzyma lekko ponad dobe. Ale sporo z niej telefonuje i korzystam z netu. W Z3 compact jest znacznei lepiej ale powiezmy sobie szczrze, to żadna rewolucja. Jeszcze koledzy donoszą ze stamina jest kapryśna, raz tryzma tak, innym razem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m.sta

No też spodziewałem się więcej, ale jestem zadowolony bo trzyma stabilnie, nie to co moje stare Samusngi S2 i S3 jakie miałem, raz działały dwa dni a raz pół dnia. Tutaj chociaż mam gwarancję że co bym nie robił zawsze trzyma baterię równomiernie i można na nią liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ostatni wynik to 3,5 dnia na staminie,w tym 6h na włączonym wyświetlaczu, jasność na ok 50%

Myśle że to dobry wynik

Po aktualizacji softu(nakładki na androida) 4dni, 7h na wyświetlaczu

Edytowane przez bochen78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Piszecie tu o wytrzymałości baterii 2 dni - 3 dni przy normalnym użytkowaniu.

Mnie przy normalnym użytkowaniu wytrzymał 8 dni i jeszcze zostało 13% baterii ale nie chciałem go całkowicie rozładować i już podłączyłem ładowarkę.

Screen - kliknij na zdjęcie

1.jpg 1.jpg

Zaznaczam, że cały czas mam włączone tylko rozmowy GSM i bluetooth oraz tryb Stamina

Prowadziłem kilkanaście minut rozmów dziennie, kilka smsów i raz dziennie sprawdzenie poczty przez 3G

Z obserwacji stwierdzam, że na dobę rozładowywała się około 10% aż do 30% - potem poleciała w jeden dzień 15%

W razie pytań chętnie odpowiem

Pozdrawiam

Edytowane przez Staszicu
    Zdjęcia, filmy, logi itp. zamieszczamy w spoilerach ([SPOILER][/SPOILER])

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi