Skocz do zawartości
Aconcagua

Sony Xperia Z3 Compact - bateria i wszystko co z nią związane.

Rekomendowane odpowiedzi

Zas

a ja wolę usypiać gestem przesunięcia w górę na pulpicie. :)

na szczęście uruchamianie apek gestami w Apexie oraz aplikacja do wyłączania ekranu mi na to pozwalają... a czy wybudzanie baterię zużywa? nie wiem, i tak z niego nie zrezygnuję - trzeba oszczędzać przycisk  :D

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    James1
    Napisano (edytowane)

Witam, mam bardzo poważny problem ze swoją Xperią. Jechałem samochodem z włączoną nawigacją, więc miałem tryb LTE, do tego włączyłem oszczędzanie bateri (android 6.0.1) i bateria padła. Telefon po podłączeniu do ładowania, nie ładuje się, dioda świeci na czerwono. Siedział całą noc na oryginalnej ładowarce i nic, do komputera również podłączałem. 

Czy da się coś z tym zrobić czy bateria do wymiany?

Swoją drogą w tym nowym androidzie bateria drenuje się błyskawicznie i nie ma trybu stamina. Na lolipopie robiłem 600 km z włączonym netem i yanosikiem i było 20% jeszcze na mecie a tu na 100% przy starcie nie zrobiłem 300 nawet bo padł. 

Edytowane przez patrikos23
    Temat połączony z istniejącym o podobnej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych tematów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

albo padła bateria albo nagła śmierć

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MarTu

Daj mu na początek dobę. Ja swojemu dałam. Ozdrowiał. Po tygodniu znów się wywalił. Teraz sprawdzam co da downgrade z 6.0.1 do czegoś wcześniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    James1

Ok spróbuję dobę, jak się ożywi robię od razu downgrade. Wyczytałem też że mocniejsza ładowarka pomaga, też spróbuję. A może jest jakiś inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MarTu

Właściwie nie wiem czy mocniejsza ładowarka pomaga, czy szkodzi. Zetka moja od roku jedzie na mocniejszej i żyje, temu nie wiem czy nie zaszkodziłam. 

Mi właśnie padł ponownie przed downgrade i czekam aż się ożywi. Kurcze, nie kumam tego telefonu, mam nadzieję, ze Twój zaskoczy ;)

Jako ciekawostke podam to, że gdy mój postanawia się ożywić na ładowarce lapie bootloopa.

Dałam mu właśnie ostatnią szansę. Jeśli nie wstanie, a po dg nie skończy świrować leci fiuuuuuuuu daleko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wozny1

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem zetki 3 compact i mam problem gdyż bateria ładuje mi się od 6-7 godzin. Moje pytanie jest takie, czy to wina ładowarki mam model EP800 In:140mA out: 850mA. Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ochkarol

Jeśli nie potrzebujesz szybciej ładować telefonu (bo np ładujesz w nocy) to tylko na zdrowie baterii wyjdzie wolniejsze ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wozny1

Jak kupie ep880 1500mA to będzie ładować dwa razy szybciej? pytam bo kupiłem telefon na allegro i nie wiem czy mi dali zły model ładowarki czy może coś z baterią jest nie tak, bo jak czytałem to normalnie powinna ładowaćsię ok 2-3 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi