Skocz do zawartości
Aconcagua

Sony Xperia Z3 Compact - bateria i wszystko co z nią związane.

Rekomendowane odpowiedzi

Piospi

Nawet ten Doze i Stamina nie dają takiego efektu jak to było na Lizaku. Na dniach mam zamiar wrócić do poprzedniego systemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie... tego sie obawiałem.

Lizak + stamina to jest bajka. Bede wdzięczny za potwierdzenie Twojej opinii gdy już wrócisz na L.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piospi

Na drugiej Zetce mam Lizaka i wiem co piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe, dzięki:)

swoja droga wielka szkoda, ze sprawy tak sie potoczyły; stamina wyróżniała sony i zapewne wielu ludzi przyciągała do xperii; soniacz stracil swoje glowne haslo reklamowe:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ekoday

Panowie, jednym słowem - którą wersję wgrać, żeby bateria (bez staminy) trzymała najdłużej? Dawniej 3 dni to było lekko, w tym momencie 1 dzień max... Dramat, nawet nie ma na co wymienić z3c....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattek

Na X Compact m.in., jest w ogóle jakaś inna Stamina. Już na XDA portują, ale póki co w necie. Ktoś próbował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dzisiaj pojawił się u mnie problem z baterią. Mianowicie popękała mi tylna szyba i klapka zrobiła się trochę luźna. Od tego momentu wariuje mi bateria. Raz pokazuje 24 a raz 50 %. Dzieje się tak gdy lekko przycisnę tylną klapkę. W załączniku jest filmik gdzie na ikonie baterii dobrze to widać. C z y to kwestia styku baterii czy bateria zamierza podzielić los Note 7?

http://cloud.tapatalk.com/s/57fb74f74a00a/ScreenRecord_2016-10-10-12-58-02.mp4

Wysłane z Xperia Z3 Compact

Okazało się, że poluzował się styk baterii do płyty głównej. Jest już ok.

Edytowane przez patrikos23
    Temat połączony z istniejącym o podobnej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JakuSw

Czołem, na najnowszej wersji softu 23.5.A.1.291 kiepsko z trzymaniem baterii... Dawniej na którymś LP trzymała 2dni+ normlanego użytkowania (ok, ze Staminą), z kolei teraz 1 dzień i praktycznie po baterii albo tak, że i tak trzeba podładować. Usługi Google Play chyba dają o sobie znać. Przywracanie ustawień fabrycznych nie dało oczekiwanych rezultatów.

Pytanie do Was, do którego Lolipopa najlepiej wracać? Potrzebuję rom CE1, ew. T-mobile.  i teraz pytanie czy kompilacja .232 czy .264 lepiej zarządzała baterią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ja polecam .264, na niej nie miałem żadnych problemów, a bateria wytrzymywała nawet 8 godzin SoT. 232 też była dobra, kwestia nowszych zabezpieczeń :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89
    Czołem, na najnowszej wersji softu 23.5.A.1.291 kiepsko z trzymaniem baterii... Dawniej na którymś LP trzymała 2dni+ normlanego użytkowania (ok, ze Staminą), z kolei teraz 1 dzień i praktycznie po baterii albo tak, że i tak trzeba podładować. Usługi Google Play chyba dają o sobie znać. Przywracanie ustawień fabrycznych nie dało oczekiwanych rezultatów.

Pytanie do Was, do którego Lolipopa najlepiej wracać? Potrzebuję rom CE1, ew. T-mobile.  i teraz pytanie czy kompilacja .232 czy .264 lepiej zarządzała baterią?

kk 4.4 najlepiej daje na baterii rade

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi