Skocz do zawartości
Destineke

HTC EVO 3D Warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zbieram pieniądze na nowy telefon , aktualnie mam HTC Wildfire S na początku byłem zadowolony bo był to mój 1 telefon z androidem jak i również dotykowy. Teraz nie jestem zadowolony nim zbytnio jak na początku.

Chciałbym zakupić nowy telefon do 400 zł i wpadł mi w oko HTC EVO 3D i tu dla posiadaczy takiego telefonu mam pytania lub tych co mieli.

1. Czy warto go kupić ?

2. Aktualizację Androida przechodzi się normalnie czyli Ustawienia--> Informacje o Telefonie --> Aktualizacje oprogramowania ---> Sprawdź teraz? ? Czy trzeba go "rootować" ?

3. Co wy myślicie o tym telefonie ? Oglądałem recenzję

i jak dla mnie super :)

To będzie mój drugi telefon tego typu i nie musi być wygórowany, ważne żeby nie przycinał, lagował i nie zawieszał się

Tutaj dane techniczne telefonu : HTC EVO 3D X515, Shooter Dane techniczne telefonu :: #####

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem nie warto kupować aż tak starych modeli z wysokiej półki. Gdybyś np. powiedział HTC one X to jeszcze jeszcze, ale EVO 3d... nie. Sam jestem po przesiadce z HTC Sensation na nowy model, ale ze średniej półki. Pomimo, że na papierze oba modele mają podobną specyfikacje to jednak nowszy działa o niebo lepiej. Nowszy system, nowszy procesor, nowszy ekran, to wszystko jednak robi swoje i różnica w codziennym użytkowaniu jest spora. Dołóż 100-200 zł i znajdziesz naprawdę fajny nowy telefon jak dobrze poszukasz. Nie będziesz musiał nic rootować, będziesz miał telefon z pewnego źródła, gwarancje i spokój.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

One S jest całkiem przyjemnym telefonem ofc z S4, ale prawda jest taka jak Allnames pisze, szczególny postęp jest w kwestii baterii, sensacja mi na Viperze trzymała 36h, Desire 610 chodzi lepiej, a bateria przy takim samym użytkowaniu trzyma drugie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi