Skocz do zawartości
cwiartek

Z3 Compact vs Z1 Compact

Rekomendowane odpowiedzi

@@pawel154

pytanie z3c vs z1c w przeddzień 2016 roku moim zdaniem jest zupełnie niezasadne

o ile 200 zl nie zrujnuje Twojego budzetu domowego;), to wybór jest prosty i oczywisty - z3c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iwooke

@@pawel154 dobrą Ty cenę podałeś? 800 zł, osiem stów? W abo 50 zł? Drogo trochę. W Orange kupiłem za 199 zł i abonament 66 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze podałem zobacz na stronie t-mobile JUMP START + abonament 49.99 z tym, ze ja będę miał 40 zł ponieważ dołączany jest to kolejny numer to będzie ulga 10 zł.

Za to w Orange przy przenoszeniu numeru w abonamencie 49.99 mam za 750 zł

przy abonamencie 69.99 w Orange jest za 500 zł z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już raz napisałem, za nic nie opłaca się w dzisiejszych czasach brać abo, kiedy mamy do wyboru Virgin. Nie dość że zaoszczędzisz to masz lepszą ofertę. Chyba że jakoś ich przycisnąłeś i masz więcej za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fox33

Powiem tak ja mam Z3c i opłaca sie brać w abo jak masz neostradę jeśli nie to szukałbym czegoś używanego na alledrogo lub na raty 0% w popularnym markecie.

Ja mam neostarde z TV i telefonem + komórka żony i moja za co mam 35 zl taniej co miesiąc i za to że neostrada jeszcze - 30zl na abonamencie 1 i drugiej komórce ( - 30zł) także trzeba liczyć i czekać na szalone dni w orange. U mnie w okolicy nie ma innego kablowego neta niż orange więc nie mam dużego wyboru ze wzgłedu na ilość ściaganych danych. Kusiło mnie przy końcu tv zmienić na Plusa bo ich program wielu usług jest atrakcyjny ale w życiu nie chce mieć ograniczonego neta jakkolwiek. Dlatego mając neostradę z tv i biorąc telefony co rok z wysokiej taryfy 90zl obniżonej do 60zl za flagowce w szalonych dniach średnio za 100-200 zl i odsprzedaje je na allegro po każdej wymianie średnio co rok za 600-900 zl.żonce zmieniam średnio co 3 -4 lata bo kobiety się przywiązują do telefonów. Jeśli orange zmieni politykę to przerzucę sie na kartę + telefon z allegro ale póki co mi się opłaca abo. Za 2-3 miesiące będę zmieniał z3c na z5c lub zostawię ją żonie bo jest zadowolona ale czas leci nieubłaganie a ma Orange Gova który nie zamula i jest uważam bardzo dobrym średniakiem. Ponieważ przez rok zgromadzę około 5000-10000 pkt w payback ( jest to 50-100 zl ) to flagowca mam za grosze w szalonych dniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi