Skocz do zawartości
mini21

Problem przy uruchamianiu tel."proces com.android.vending" i ginące programy

Rekomendowane odpowiedzi

mini21

Witam.

Przepraszam, jeśli problem już się pojawił, ale jakoś nie znalazłem rozwiązania.

Otóż od jakiś trzech dni przy włączeniu mojej Motoroli Milestone, od razu ukazuje się komunikat:

"Aplikacja Android Market (proces com.android.vending) została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie".

Nie wiem niestety, co się dzieje.

Zauważyłem też, ze mniej więcej od tego samego czasu mam jakiś problem z aplikacjami, np.: widżety takie jak Power Control Plus, czy Calculator Widget oraz Pure Grid calendar po prostu "giną" i przy odpaleniu telefonu ich nie ma.

Jedyny widget jaki działa za każdym razem to USSD checker.

Gdy wybieram z menu któryś z tych programów, np.: Power Control Plus, to normalnie się otwiera okno informacyjne, ale gdy chcę dodać widget, to po prostu nie ma go na liście.

Dodam, że w Android markecie program widnieje jako "Zainstalowany" i oczywiście nie mogę go jeszcze raz zainstalować

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Masz aktywne apps2sd na partycji ext?

Spróbuj zrobić fix permissions w recovery tak na dobry początek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Market masz w system/app ? czy instalowany z karty? Bo ja tak chyba miałem gdy market nie był w aplikacjach systemowych.

Oraz tak na próbę odinstaluj USSD checker bo mam lekkie podejrzenia do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mini21

USSD Checker tu nie wadzi, bo był i wszystko działało.

Zrobiłem tak, jak pisał przedmówca, czyli poprzenosiłem programy, które mi nie działały z karty SD na pamięć telefonu i teraz jest już ok.

Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x