Skocz do zawartości
vBB

Dwie godziny "w plecy" na widgetcie zegarka z Sense, czas w systemie OK

Rekomendowane odpowiedzi

vBB

Witam. Mam taki problem z widgetem zegarka z Sense, że (bez względu na to czy to jest zegarek z pogodą czy któryś analogowy) wyświetla godzinę 2h wcześniejszą niż jest prawidłowa w systemie. Kasowałem widget, dodawałem na nowo, restartowałem urządzenie itd. i nic nie pomogło. Wszędzie indziej w systemie pokazuje godzinę normalnie, a na głównym ekranie z widgetem jest lipa... Nawet nie wiem dokładnie kiedy to się stało, kilka dni temu było ok, w sumie nic nie robiłem w systemie, aplikacji jakichś zmyślnych ingerujących w system nie instalowałem. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wejść w ustawienia --> Data i czas. Sprawdź czy masz zaznaczone pole Automatycznie. Jeżeli nie, to prawdopodobie znalazłeś przyczynę twojego problemu. Jeśli Ci to nie pomoże, to zrób kopię danych a potem wipe (przywrócenie fabrycznych ustawień telefonu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Nie mam zaznaczonej automatycznej godziny. Nigdy nie mialem i bylo wszystko ok. Wczoraj przez pare godzin pod wieczor widget zaczal znowu normalnie pokazywac godzine. Dzisiaj rano wstalem i sprawdzilem. Okazalo sie ze znowu zle pokazuje...

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaque

Może wybrałeś złe miasto podczas ustawiania widżetu?? Spróbuj usunąć i ustawić od nowa, wklep swoje miasto lub daj aktualna lokalizacja i zobacz czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Jak ustawilem automatyczną godzinę to na widgecie godzina się przestawila na wlasciwa, czyli taka jak w systemie. Pogodę na widgecie mam z aktualnej lokalizacji.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi