Skocz do zawartości
mazhm79

rom [4.2.1] LewaOS 5.1 PL

Rekomendowane odpowiedzi

Rom z rosyjskiego xda spolszczony jbart'em.

Opis do romu w linku (po rosyjsku) z 4pda.ru

Fly IQ446 Magic - Прошивка (OS 4.x) - 4PDA

Wersja z 26.09.2014

Link do pobrania

https://drive.google.com/file/d/0BxRm3vWOlj6PYVFuOXBJWkJHcHc/view?usp=sharing

17.10.2014

https://drive.google.com/file/d/0BxRm3vWOlj6PcENtQloyNTFOdkk/view?usp=sharing

Zmiany:

26.09.2014

- Naprawiono błąd, gdzie kamera ustawiona rozdzielczość 4: 3, po ponownym uruchomieniu wraca do rozdzielczości 16: 9.

- Od Negritos Dodano poprawkę, aby dodać piąty ikonę na pasku dokowania.

09.12.2014

- Dodano automatyczne nagrywanie rozmów (połączeń - Ustawienia połączeń - automatyczne wpis).

- Dodano możliwość blokowania gesty telefonicznych bez użycia przycisku zasilania (ponieważ nie znaleźć, jak i gdzie używać: D).

- Naprawiono błąd w Połączenia, kontakty.

05.09.2014

z chińskiego:

- Dodano możliwość powiększenia w aparacie z dwoma palcami.

- Naprawiono błędy.

- Wymień klawiaturę na klawiaturze Google (W związku ze skargami na temat problemów z klawiatury Xperia).

- Aktualizacja globalny czarny motyw z K1S.

od Negritos

- Fix kradzieżą pod numerami rosyjskich,

- Liba, który nie hamuje filmowania w ciemności,

- CRT-efekt po wyłączeniu ekranu

- Przechwytywanie wideo w MP4,

- Jakość zdjęcie 100%

- Fix EPO, aby szybko znaleźć satelity.

08.08.2014

- Chińczycy, dodatek żółtych chińskich numerów dla czarnej listy.

- Korekta błędów.

31.07.2014 Stabilna wersja

- Od redaktora Chińczyków zbudował galerię.

- Poprawki błędów oraz zwiększona stabilność.

- Dodałem, jak, CRT-efekt (efekt wyłączenia ekranu w stylu starego telewizora).

- Może coś zapomniałem dodać lub usunąć, a Sam nie umieścić tego oprogramowania, ponieważ nie ma czasu.

Uwaga! Wersja stabilna, może różnić się od wersji dla programistów (wszystkich poprzednich wersji firmware od mnie, od stycznia nosił status - dla programistów), tak, że w przypadku jakichkolwiek problemów, błędów i, jak wszystko na nowo umieścić wytrzeć.

11.07.2014

- Nic nowego od Chińczyków, drobnych poprawek.

07.04.2014

- Dodano widget odtwarzacz muzyczny. 4 do 3.

- Nie jest dźwięk włączania telefonu, można ją wyłączyć w ustawieniach.

27.06.2014

- Dodano możliwość wyłączenia dźwięku podczas uruchamiania telefonu (Ustawienia - Dźwięk - Dźwięk pliki do pobrania).

- Dodaj inteligentne sortowanie w folderach na pulpicie (Ustawienia wyrzutni - Smart sortowanie).

- Teraz, system może polecić aplikację opartą już zainstalowany w folderze (Ustawienia wyrzutni - zalecane stosowanie.

- Usunięte w tym wydaniu jest znacznie bardziej wiele aplikacji systemowych, które działają na firmware nie przeszkadzają, dla ułatwienia RAM (które usunięte wspinaczkę w tle w Internecie, więc zrób kopię zapasową, jeśli nie ma konta, usunięty z programu, z którego wisi w tle do pobrania mediów pliki w sieci).

20.06.2014

- Nowy projekt folderów (patrz zrzut ekranu poniżej) może być konieczne zresetowanie wyrzutni, z powodu tej zmiany, jeśli obserwuje się żadnych problemów z pulpitu.

- Naprawiono widget muzy pracy. gracz.

- Naprawiono błąd, w Centrum Bezpieczeństwa.

- Stała praca skaner kodów kreskowych.

13.06.2014

- Dodano widget odtwarzacz muzyczny (4 na 1).

- Poprawki w muzyce. odtwarzacz, aparat fotograficzny, System galeria, menedżer plików, kontaktów i tak dalej.

- Domyślnie, są trzy wątki (jeden - dwa standardowe biały i ciemny).

06.06.2014

- Buforowanie oglądania zamówienia online szybko z wielokrotnego oglądania.

- Naprawiono pobór mocy w trybie uśpienia.

- Nagrywanie wideo w formacie MP4. Dziękuję bigwolfys.

- Wbudowany globalnym tematem jest ciemno, w pobliżu standardowego (po aplikacji zrestartować telefon).

- Aplikacja Chmura Lewa. Do synchronizacji danych na serwerach Lewa (Na ile jest to przydatne, ty decydujesz).

30.05.2014

- Zaktualizowana wersja aparatu, wszystkie takie same, to jest napisane, że ta wersja jest najbardziej zbliżony do oficjalnej wersji oprogramowania.

- Nowa synchronizacja asystent (w firmware nigdy nie znaleziono).

- Zaktualizowane aplikacje do czytania.

- Zoptymalizowany listę chiński żółty pokojowej (spamschiki pokoju) (prawdziwe w języku chińskim).

- Poprawiono animacje przewijania pulpitu.

23.05.2014

- Aktualizacja ich pisemny wniosek.

- Wrócił pogoda na ekranie blokady.

- Istotne zmiany od Chińczyków nie były, na następne wydanie zapowiada nową wersję aparatu i galerii.

16.05.2014

- Kalibrowany zużycie baterii.

- W ustawieniach można ustawić rozmiary ikon uruchamiania (duży mały rozmiar).

- Nowy butanimatsiya z 4pda.ru.

- Naprawiono gdy ikona po instalacji nie pojawi się na pulpicie.

- Naprawiono przepływu ikona ruchu.

- Do instalacji tapety na całym ekranie z innymi aplikacjami.

- Inne poprawki.

05.09.2014

- Ekran blokady jest zoptymalizowany do zarządzania innych odtwarzaczy muzycznych. Dostępne od rosyjskojęzycznych graczy tylko TTPod, inne całkowicie chiński.

- Pogoda usunięty z ekranu blokady, w przeciwnym razie nie będą dostępne do szybkiego uruchamiania kamery pierścień odblokowujący machnięcia i zarządzania muzyką innej firmy. gracz.

- Naprawiono Powiadomienie SMS o nieprzeczytanych wiadomości ikona.

- Stałe pozwolenie na ponowne rozważenie, czy uprawnienie do wysyłania powiadomień aplikacji lub nie, w panelu powiadomień.

- Naprawiono wzrost stałych obrazów na ekranie blokady.

- Poprawiono przewijanie okrągły pulpit przewijania.

- Co to jest stałe plik menedżera, muzyka i ustawienia czujnika. Jeśli dzwoni telefon w kieszeni, a następnie odtwarza max. Głośność można wyciągnąć z kieszeni, stopniowo zmniejsza się objętość (jak prawidłowo przetłumaczone :)).

02.05.2014

- Tabele przewijanie cykliczna (współpracuje z prawdziwych zbiórek).

- Nowe czcionki (jak wiele osób skarżyło się na poprzedniej czcionki).

- Kod błędu Fix w Muz. Gracz, menedżer plików, bezpieczeństwo, itp

25.04.2014- obecny korektor w odtwarzaczu muzyki.

- Znowu, poprawki i optymalizacje. Odtwarzacz muzyki do pobrania on-line fix albumy mapowania artysta, itp

- Naprawiono galerię edytor zdjęć.

- Coś stałe menedżer plików, programy antywirusowe, ruchu, wysyłanie. (Ze względu na język chiński trudno poprawnie przetłumaczyć).

18.04.2014

- Naprawiono błąd ze mną upadki 4pda przeglądarek i klienta.

- Wbudowany klient poczty e-mail możliwość dodawania e-mail z innych usług oprócz Gmaila.

- Od Chińczyków głównie poprawki błędów. Odtwarzacz muzyki na ekranie blokady powinien wyświetlić nową wersję okładki albumu artysty, ale ze względu na fakt, że mamy zmodyfikowaną lokskrin pogodę, nie wprowadziły go.

11.04.2014

- Co zrobili z dialera, ale ze względu na fakt, że lista zmienia tylko Chińczyków, nawet tłumacz nie pomaga: D ja osobiście nie zauważyłem zmian.

- Zintegrowany Viper (w celu poprawy jakości dźwięku, oczywiście wstępnie skonfigurować go). ocenić w jaki sposób, przydatny jest w firmware.

- W przeciwnym razie, tylko poprawki. Muzyka na żywo w pofiksili gracza, choć nie muzycznych wszystkich Chińczyków, więc nie są tym zainteresowani))

04.04.2014

- Mówią poważnie zoptymalizowane żywotność baterii.

- Nowa aplikacja pogoda. Jeden, na pulpicie i widget. Łatwiejsze i bardziej wygodne niż stare.

- Nieznacznie zmienił menedżera zadań. Zoptymalizowany dla prawicy. Potrząsnąć telefonem, aby przejść na lewo.

- Przyspieszenie uruchomienie prawie wszystkich standardowych zastosowań.

- Większa płynność i stabilność. Poprawki i innych aplikacji odtwarzacza.

- Nieznacznie zmienił animację podczas ładowania telefonu.

- Google Play w ciemnych kolorach

Celem zrootowania romu, pobierz Framaroot:

[ROOT] Framaroot, a one-click apk to root some devices - XDA Forums

OSTRZEŻENIE! Chińczycy lubią komplikować życie.

Aby włączyć dane mobilne, po pierwszym uruchomieniu,

niezbędne w aplikacji "Pomiar Danych", aby wejść w ustawienia ograniczenia szybkości, i ustawić swoją "paczkę" internetową.

Edytowane przez Mikel25
    Dostępniejsza informacja o rom'ie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mazhm79 testowałeś? Mógłbyś (albo ktoś inny kto testował) coś więcej napisać o tym modzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w trakcjie testowania, obecnie wyszła nowsza wersja z 17.10.2014, jak to w romach opartych na LewaOs, czy MIUI nie działa Xposed Framework.

Antutu Benchmark: 15732

Edytowane przez mazhm79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, ja wgrałem również ten sam soft co mazhm79, pierwsze co to nie ma wgl języka polskiego ale jest angielski :) Ktoś wie jak spolszczyć? Wydaje się że działa szybko, coś nie będzie grać to napisze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się pokazała wersja 6 tego lewaOS + update. A tak wgl to na tym rosyjskim forum jest sporo info na temat brata naszego nexta. Na neerom też coś nowego się pojawiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6'ka jest beta albo alpha nawet, więc wgrywasz ale niedoróbek pełno :P ogólnie miui ostatnie dostępne chowa się do tego lewa os 5.1 :) szybki rom, bez pierdół, 640mb wolnego ramu, można śmiało fejsa, muze i dobrą gierkę włączyć. Problemów na razie brak :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś wie jak użyć tego jbart'a do spolszczenia tego romu bo spróbuję

---------- Post dołączono o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

ja w antutu na miui najnowszym miałem 16007 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem to dzisiaj, ale mam kłopot z kartą Aero2. Na żadnym ROMie wcześniej nie miałem tego problemu - nie chce mi sie połączyć z siecią - ręcznie wyszukując znajduje Aero 2 3G ale nie może sie połączyć. APN ustawiony. Network mode - 2G, 3G, 2G/3G bez rożnicy. Pierwszy czy drugi slot na karte też bez różnicy. Karta z Playa działa bez problemu. W aplikacji Pomiar Danych ustawiłem 'taryfe'

Wgrałem LewaOS 5.1 z 17.10.2014

Edytowane przez blaylock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj też mam problem z kartą aero po sflashowaniu lewaos 6 i powrocie do miui nie mam aero 0 zasięgu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rozwiązanie, sam się dziwiłem, ale sprawdziłem głębiej i po prostu brak jest basebandu europejskiego :) Pasmo to tylko jakieś 2000Mhz a więc nie nasze. Pomogło mi wgranie basebandu od miui v5 dla naszego złomka. Pierwsze wgrywamy ostatni pliczek przez TWRP, a potem pierwszy z tej stronki: https://yadi.sk/d/S-mkD0Ga9iiy5

U mnie działa, aero2 śmiga pięknie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi