Skocz do zawartości
gustavo222

"Pływający" wyświetlacz przy mocniejszym nacisku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

LG G3 posiadam od dwóch miesięcy i mam takie pytanie: otóż ostatnimi czasy zauważyłem, że przyciskając ekran podczas odblokowania przez knock code ekran pod spodem jakby "pływa". Dzieje się tak tylko w lewej dolnej części, natomiast przy podobnym nacisku w prawym górnym rogu efekt tego "pływania" już nie następuje. Czy mam się czym martwić? Czy może lepiej oddać telefon na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Mi tez pływa ekran przy mocniejszym nacisku (ale bez przesady) w moim LG G3 ale widać to tylko na czarnym bądź bardzo ciemnym tle, to samo miałem na HTC One X i to w większym stopniu (naciskałem na środku a ekran pływał na krawędziach) odsyłałem na gwarancję z tego i innych powodów dwa razy(dwa razy wymienili mi wyświetlacz LCD z powodu hot i dead piksli) wszystko znikło oprócz tego, na to odpowiadali że mieści się w ich normach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakubhab

Sprawdźcie, czy nie macie odklejonych ekranów, czy gdzieś w którymś miejscu nie odstaje. Ekran się potrafi odkleić na skutek temperatury, bo puszcza klej.

W przypadku, gdy matryca jest bardzo blisko ekranu, takie artefakty są normalne. Jednak nie pamiętam, aby w którymkolwiek smartfonie występowały takie problemy.. Przynajmniej u mnie ;)

W One X jedynie rozkleił mi się ekran, no i przez to mogłem zauważyć artefakty wszelakiego rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arlton

Ja miałem nowego LG G3 po jednym dniu użytkowania zauważyłem że zewnętrzna szybka ekranu na rogach i krawędziach odstaje, odkleiła się, oddałem do serwisu i naprawili bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi