Skocz do zawartości
Areek98

Zawieszająca się muzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest to mój pierwszy post, mam nadzieję, że przymkniecie oko, jeśli coś zrobiłem nie tak :)

Mój problem polega na tym, że prawie na każdym odtwarzaczu muzyka wiesza się po ok. 25 sek. Wyjątkiem tutaj jest tylko Poweramp, na którym wszystko jest ok. Wydaje mi się, że problem spowodowały sterowniki monster beats audio, ale nie mam pewności, ponieważ nim zauważyłem problem używałem powerampa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Spróbuj odinstalować te sterowniki. Jeśli nie ma takiej opcji lub jeśli to nie pomoże musisz zrobić hard reset. Nie pamiętam gdzie dokładnie to się robi ale poszukaj w ustawieniach gdzieś przywracanie ustawień fabrycznych lub coś w ten deseń. Pamiętaj, żeby zrobić kopię kontaktów i wszystkich innych potrzebnych ci rzeczy tak, żeby później je przywrócić. Hard reset usuwa wszystko z telefonu oprócz włożonej karty pamięci. Domniemam że jako 'świeżak' masz oficjalne oryginalne oprogramowanie na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety próbowałem już robić hard reset, ale to nie pomaga. Sterowników też nie da się odinstalować. Oprogramowanie jest oryginalne (V20c). Chciałem zainstalować oryginalne sterowniki audio, ale nigdzie nie mogę takich znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Nie ma instalki oryginalnych sterowników. Jeśli ktoś obeznany poda jakie pliki należy przywrócić to można je podmienić ale prawdopodobnie trzeba mieć roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon jest zrootowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

W takim razie potrzebujesz tylko oryginalnych plików sterownika i ich lokalizacji. Ewentualnie możesz wgrać ROM taki jaki masz, wszystkie systemowe pliki się 'przywrócą'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi