Skocz do zawartości
tektyw

problem z auto przekierowaniem na strony mobilne

Rekomendowane odpowiedzi

tektyw

Czesc jestem nowo zarejestrowanum uzytkownikiem wiec sie przedstawie:)

Mam na imie Adrian i forum oraz portal android.com.pl odwiedzam regularnie juz pol roku :)

ale niestety dopiero dzis nie odnalazlem odpowiedzi na problem który gnebi mnie juz od paru godzin.

irytuje mnie auto przekierowanie na strony w wersji light. urzywam opery mobile i wiem ze w takich przegladarkach jak dolphin czy skyfire jest opcja do wybory tzw user agenta. niestety mam problem z tymi przegladarkami bo nie dzialaja sprawnie. MUSZE załączyc plik do pewniej strony z poziomu telefonu i po wybraniu pliku i kliknieciu wyslij (w przegladarkach golphin i skyefire) nie wysyla go, tylko jakby odświeza strone (zeby bylo bardziez zrozumiale dodam ze chodzi o taka operacje jak np zalaczanie pliku w wiadomosci email (i to tez nie dziala z poziomu tych przegladarek)). probowalem programu sgs tools ale to chyba tylko do samsunga i nie zadzialalo;/. w wersji moblinej owej strony nie ma tego menu w którym zalacza sie te pliki. Wiem ze w operze przesyłanie tych plikow dzialalo bez problemu, bo zanim powstala mobilna wersja owej strony zalaczalem tam pliki przez opere mobile. co mi poradicie? dodam ze musi to byc wysłane z telefonu.

nie znalazlem na internecie zby ktos mial taki problem z tymi przegladarkami czy to wina flasha czy czego?;)

wybaczcie nielad i mam nadzieje ze jest w miare zrozumiale napisane, pozdrawiam:)

Edit:

heh problemem okazal sie menager plików, przy wyborze pliku w dolphin'ie uzyłem tym razem zwyklej galerii a nie 'file menagera' i plik sie zaladowal prawidłowo:)

ale chetnie dowiem sie czy da sie jakos zmodyfikować opere alby domyslnym user agentem byl desktop? czytałem tez cos o takiej opcji w cyanogenmod ale nie znalazlem...

Edytowane przez tektyw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Dział Aplikacje, następnie znajdź temat o Operze Mobile. Tam jest opisane jak zmienić user agenta :)

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi