Skocz do zawartości
maclaren2

Folie/Szkła dla naszych Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich foli/szkieł używacie i jakie macie o nich opinie. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami. Ja stoję właśnie przed wyborem folii. W zasadzie zdecydowałem się już na jakieś "szkło", tylko nie wiem jeszcze na jakie.

Edytowane przez patrikos23
Dodałem prefiks.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam folię na przód i tył 3MK Solid i 3MK Rock.

Jeżeli wyszły już na Xperię Z3 to się nie zastanawiaj. Jako że z3 jest drogim modelem to polecam 3MK Rock. Na Youtubie zobacz testy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też używam folii 3MK tylko na modelu Compact. Jestem bardzo zadowolony. Ochrona tył i przód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A porównywaliście je może ze szkłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem Szkło Nillkina i tylko je polecam. Warto wydać te 50zł i się nie martwić o nic. Palec ślizga sie lepiej jak po samym ekranie bez folii, nie zostaja na nim odciski palców, chyba że masz mega ale to mega spocone i brudne łapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zak640

Witam, mam pytanie do posiadaczy Z3. Czy jest naklejona fabrycznie folia, tak jak w Z1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od Z2 nie ma już tej folii

Edytowane przez m1chal92
usunięcie odpowiedzi na usunięty post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pbxfxo

Dzisiaj skusiłem się na 3MK Rock ładnie przylega, ale nie ukrywam że w z1 jak miałem szkło to nie widać było palcowania jak na foli. :-) Ale polecam 3MK przód i tył oczywiście ;-]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam na wyświetlaczu szkło Nillkin i jest fenomenalne! do zestawu dostałem folie na tył ale niestety łapie pełno odcisków i tył jest strasznie tłusty/zapalcowany i chciałem tą folie wymienić na szkło najlepiej Nillkin'a widział może ktoś na Allegro takie szkło na tył Z3? Może szkło innej firmy polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj niby jest na tył, ale ja mimo wszystko wolę poczekać na nillkina. Lada moment się pewnie pojawią.

A nie takie no name firmy.

SZKŁO HARTOWANE - SONY XPERIA Z3 Z3 DUAL PRZÓD TYŁ (4791903398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi